Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiabált velem a főnököm...

Kiabált velem a főnököm reggel én meg utána sírtam mert nagyon felidegesített. Azóta nem akarok menni dolgozni oda közéjük de én szeretem a munkám. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Utana meg egésznap csak engem figyelt hogy dolgozok. Mindenki engem bámult hogy mibajom van.

Csak nem tudtam aludni éjszaka és nagyon rossz kedvem volt, fáradt voltam.


2018. okt. 5. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben simán bemennék legközelebb, mintha semmi se történt volna. Ha látják rajtad, hogy zavarban vagy a történtek miatt, esélyesebb, hogy tesznek rá valami megjegyzést, ellenben ha azt látják, már el is felejtetted, a többiek is el fogják.
2018. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele négyszemközt a dolgot, és azt, hogy vegyen vissza az arcából, méghogyha főnök is.
2018. okt. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Emelkedj felul es menj be mintha mi sem tortent volna. Esetleg beszelj a fonokoddel (hogy ne mkiabaljon veled, mert nem igy szeretnel dolgozni). Minden mas viselkedes gyerekes.
2018. okt. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!