Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a nyár végén vagyunk?

Figyelt kérdés

#vége #nyár #évszak #Szezon vége
2021. aug. 31. 08:42
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Én mindennek nézem a jó oldalát, vagyis próbálom.

Jön a bekuckózás időszaka, a természet egy másik szép oldalát mutatja meg, nem lesz dögmeleg. Más programokat lehet élvezni.

Mivel én dolgozom, nem iskolában tanulok, nekünk felnőtteknek kicsit "mindegy" hogy milyen időszak van.

Várom az ünnepeket, de azt nagyon.

2021. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkönnyebbülést.

Kétségeim voltak, hogy túlélem a kánikulát.

2021. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmi jót!!!! Az infarktusom kezd kiújulni....már akkor ha a sok nyomorék idegesítő tanárra, gyerekre (tisztelet a kivételnek) gondolok, hogy ha nem lép közbe a digitális oktatás megmentőm, akkor egész évben el kell viselnem őket majd! Blöoá...
2021. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a nyarat nagyon rosszul viseltem az extrém meleg miatt, mégis sajnálom, hogy vége. Arra számítottam, hogy a nyárutót fogom kihasználni, de látszólag túl hamar beállt az ősz, lehet, hogy már nem lesz strandolás.
2021. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tekintve hogy június közepétől augusztus közepéig nonstop kánikula volt, amely az időszak végén már nagyon kellemetlen volt számomra (nem vagyok ehhez hozzászokva, nagyon nem!), ez a nyárvégi lehűlés nagyon jól jött. És igen, örülök, hogy itt az őszies időjárás.


Viszont az ősszel együtt jön a suli is, amitől egy kicsit félek, mert lesz egy olyan tanárunk, akiről csak rosszakat hallottam.


Szóval vegyes érzéseim vannak. Örülök meg nem is annak, hogy itt az ősz.

2021. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki,mióta nem járok suliba utálom a nyarat.
2021. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék még pár melegebb napnak... nem a gatyarohasztó hőségnek, de az már annyira lelombozó volt, hogy szabadtéri színházban már fáztam kabát nélkül.
2021. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok strandolós típus, inkább városnézős, gyalogtúrázós, bicajos túrázós, otthon hobbizós. Mindegyiknek a hűvösebb idő kedvez. Plusz nagyon nem bírom a meleget, leesik a vérnyomásom, legyengülök, nem vagyok jól, városnézés, bicajozás közben pedig veszi ki belőlem az energiát.

Tavaly melegben tettünk kis Tisza-tó-kört, közben megnéztük az Ökocentrumot kb 50 km-nél. Hát ott már energiahiányos rosszullétem volt kvázi. Idén Fertő-tó-kört tettünk hűvös időben, ugyan az izmaim tropák lettek totálisan, a térdeim is, viszont a végére se lett energiahiányos rosszullétem (nem tudom ezt máshogy kifejezni).



Nekem nem kedvez a meleg, mennék hidegebb éghajlatra lakni, ott az is jobb lenne pluszban, hogy talán nem fűtenek olyan erősen az emberek, merthogy itthon már a 24-26 fok az alap sok helyen, amiben én megdöglök.


Tehát örülnék az ősznek.


Ellenben estis egyetemista vagyok, kiégve, mert nem az első sulim munka mellett, emiatt meg nem örülök.

2021. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálom, mert a nők zárt cipőben lesznek mostmár.
2021. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bennem elég vegyes érzések vannak.

Egyrészről örülök, hogy vége, mert a meleg, és a frontok váltakozása eléggé megviselt, és gyakran voltam rosszul miattuk (mindezt úgy írom, hogy néha már a 30°C is sok nekem). Emiatt nem is pont úgy alakult a nyaram, mint terveztem.

Az ősz a kedvenc évszakom, szeretek a közeli erdőben sétálni, meg úgy összességében kirándulni is, szóval ezeket a programokat már várom, és a családi sütögetést is. Valahogy az őszi eleji sütögetés sikerül mindig a legjobban :D


Ugyanakkor sajnálom, hogy vége, mert bánt, hogy nem tudtam kellően kihasználni, és kiélvezni a pihenést. Őszintén szólva, kicsit tartok a mostani félévemtől, mert nehéz tárgyak tönkelege lesz, de az vigasztal, hogy régebbi professzorok/tanárok most is tanítanak, és ők jól tartották a másik tárgyakat, szóval hátha nem lesz annyira vészes. A korán keléssel lesznek majd kisebb gondok, nem hiányozott, de szépen lassan már kezdek visszaszokni rá.

2021. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!