Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ez? Ha nem vagyunk...

Normális ez? Ha nem vagyunk mindig együtt? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akivel már majdnem több mint két hete nem találkoztam de nem is nagyon hiányzik.Vagyis elvagyok nélküle is.Szeretek itthon lenni mert elvagyok a világomban van elfoglaltságom szóval elvagyok.Ez lehet azért is van mert sokszor unatkozunk mikor lent vagyunk vagy feljön vagy esetleg én megyek hozzá.Nem tudom normális e ?Szerintem annyira nem vészes hogy nem vagyunk összenőve de igazából nem tudom biztosra mert már elég rég nem találkoztunk plusz én egy hét múlva megyek nyaralni és akkor egy hétig megint nem talizunk.Biztos hogy előtte fogunk találkozni bár ha jobban belegondolok elbizonytalanodok.Szeretem de mikor vele vagyok nem azt érzem hogy feltöltődök hanem hanem csak úgy ottvan és együtt vagyunk.Tudtok ötleteket adni a nyárra hogy mit csinálhatnánk?Mert itthon ülni már nem jó..12/L

2014. aug. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Normális, hogy nem vagytok összenőve, sőt, ne is legyetek. Hívd át hozzátok, ha biztonságos környéken laktok, és a szüleitek elengednek már, akkor játszótérre, parkba, fagyizni, (de akár szülővel is mehettek), vagy ha telik rá, esetleg moziba. Nem tudom, miket szerettek csinálni, és miket nem, ha van közös hobbitok (pl. futás, biciklizés, amit szinte bármikor elkezdhetsz szinte bárhol), akkor sportolni is elhívhatod. Mi általában ezeket csináljuk, de van, hogy csak áthívom és megnézik egyszerre 2-3 jó filmet, amikből viszont nincs hiány.

13/L

2014. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írhatok neked privátba ?
2014. aug. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!