Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debreceni vasutallomastol...

Debreceni vasutallomastol hogy jutok el a Bethlen utcaig?

Figyelt kérdés

Eleve melyik a debreceni vasutallomas, mi a cime? Van a 3 kulon nevu allomas, meg van a MAV Elvira szerin a "Debreceni" es ennyi. Annak mi a cime? Az melyi Google nem dobja ki es azt se tudom, h jora keresek-e ra. Mobilnetem van, nem konnyu a Google Terkeppel szenvedni.


Szoval azt se tudom melyik a Debreceni allomas... Eloszor ezt kene megtudnod. Mert mikor a terkepbe beirtam az utvonalat a Bethlen utca es a vasutallomas kozott akkor csak valami random utcara vitt ahol nyoma se volt semmilyen allomasnak. A net ir meg olyat, h Petofi ter 12 az allomas cime de a terkep szerint ott is csak hentesuzlet van meg ilyesmi.


2021. aug. 31. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyállomás a vasútállomás, és a 10 10y buszokkal eltudsz jutni a bethlen utcára :)
2021. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Google Maps-ben ha a Nagyállomást(egyébként a Petőfi téren van) beírod akkor fogja mutatni az utat.
2021. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a Honvéd utca nevű megállónál kell leszállni
2021. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én debreceni vagyok és én se találtam a vassutállomásnak rendes nevet. Legalábbis a fő megálló hely az Máv megálló. Nem találtam neki sose rendes nevet. Debrecen vasútállomás simán és akkor az az. Ahogy kimész onnan az utcára rögtön lesz egy villamos megálló hely. Két villamos indul az 1-es és a 2- es számú. Kb. 5 percenként mennek. Felszállsz a 2-es villamosra és elmész a Kölcsey központig. Onnan egy kis séta és ott is vagy. Itt egy fénykép az egészről.


[link]

2021. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]



ez segít :)

2021. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi nektek! Legalabb most mar tudom melyik allomast jeloli a sima Debreceni. Egyebkent mennyibe kerul egy villamos jegy? Es van automata ahol lehet venni, vagy hozzak magammal kpt?


Neztem en is terkepen es kb 20 perc seta, lehet, hogy gyalog megyek.

2021. aug. 31. 22:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Neked kulon koszi #4. Ha nem gyalog akkor villamossal fogok menni.
2021. aug. 31. 22:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Némelyik kis boltba lehet venni a pénztárnál, de van automata is némelyik megállóhelyen. De ha letöltöd a simple alkalmazást a telefonra és beírod a bankártya adataidat ott is megtudod venni. Ha jön az ellenőr akkor pedig csak felmutatod a qr-kódot. Egy jegy 350 forint .
2021. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig a 10 busszal közelebb van :D
2021. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező pl.az Otiba akar menni akkor tényleg közelebb van a 10-es, mert konkrétan megáll előtte, viszont a 2-es villamos gyakrabban jár és tényleg csak pár perc séta.
2021. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!