Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Devica márkájú gumit érdemes,...

Devica márkájú gumit érdemes, szabad venni, biztonságos vele közlekedni személykocsin?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem Debica akar lenni? [link]
2011. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de :)
2011. szept. 27. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
nem, főleg négyévszakosat nem. ajánlott márkák: michelin, bridgestone, dunlop, pirelli, good year, yokahama. Bocs ha khagytam párat
2011. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond sincs ezzel a gumi márkával.Én évek óta ezt használom és semmi baj nem volt még vele.Télen is szépen tudtam közlekedni a téli gumival szóval nem tudom mi vele a probléma azon kívül hogy elég olcsó.Nem mindig a drágább és márkás dolgok a jobbak én már tapasztalatból írok neked.
2011. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Debica Goodyear tulajdonban van. Egyébként a nagy nevű gyáraktól is jött már ki gyalázatos termék. Legutóbb pedig arra is volt példa, hogy indiai gyárak végigverték a mezőnyt a tesztekben. Ajánlatos egy adott típusra rákeresni, hogyan szerepel a teszteken és nem csak a gyártó alapján dönteni.
2011. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igaz amit az utolsó mond, de a négyévszakos gumit felejtsd el, se nyáron se télen nem jó.
2011. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért vannak nagyon jó névévszakosok nem túl baráti áron.

Nekem Pirelli P2500 négyévszakosom van, ez még megfizethető. Nagyon bevált, nyáron sem tapasztaltam problémát, az esős napokon pedig többször az életemet mentette meg. Mondjuk egy fagyos télen Ausztriába nem mennék vele, de átlag magyar körülmények között megfelel. Pl. most éjjelente lemehet a hőmérséklet 4 fokra, délutánra meg 25 fok van. Akkor naponta cseréltessek gumit? Márpedig aki most éjjel nyári gumival megy, nagyon megjárhatja. A magyar időjárás néhány hét nyári és téli rendkívüli időjáráson kívül inkább a négyévszakos guminak felel meg.

2011. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a pirelli gumijaimat cseréltem le debicára mert olyan zajosak voltak hogy idegesített.30 ezer kilométert bírt ki,nem valami sok,szerintem inkább a gyors elhasználódás miatt lehet olcsó.
2011. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én a Durex-re esküszök, villamoson, buszon, trolin, vagy hétvégén autón is biztonságos vele közlekedni. Amennyiben viseled és a sexpartnered orálisan kényeztet, abban az esetben állj meg mielőtt fának mész.


ui: ilyen szar gumit nem vennék, inkább járnék gyalog......

2011. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ilyen szar gumit nem vennék, inkább járnék gyalog......"

valószínűleg gyalog is jársz, és csak a szád nagy.

2011. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!