Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkó az, aki egy...

Szerintetek bunkó az, aki egy olyan helyzetben amikor valaki rosszul lesz a buszon és mentőt kell hívni hozzá, azon aggódik, hogy késve ér be a városba, vagy hogy mikor ér be egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mármint nem teszi ezt közhírré ott meg ilyenek, csak mondjuk elmeséli az ismerősének telefonban mi történt és annak tesz egy ilyen megjegyzést, vagy a mellette ülő ismerősének, hogy na most emiatt kitudja mikor fog beérni. Mi a véleményetek erről, bunkóság?
2021. szept. 1. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A saját dolgával törődik, ennyi.
2021. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennyire egyoldalú a dolog. Sajnos ilyenkor az embernek tényleges kára származik abból, hogy pl. nem ér be a munkahelyre. Ilyenkor nem jár se bocsánat, se fizetett szabadság.


Lehet, hogy az illető maradandó károsodás nélkül felgyógyul, de közben a buszon ülők 17%-át meg kirúgják a munkahelyéről.


Nem azt mondom, hogy helytelen ilyenkor a késlekedés, meg a mentő, csak azt, hogy nem csak egy szemszögből érdemes nézni a dolgot.

2021. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Empátia empátia
2021. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Most képzeld el, ha pl pont érettségizni menne a buszon valaki, milyen stresszben lenne.
2021. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Más kérdés, hogy azt elég gusztustalannak találtam, amikor bemondták, hogy azért késik a vonat, mert valaki elé ugrott, a peron meg attól volt hangos, hogy "jaj, mekkora lesz a késés". Én értem, hogy valaki ezért lekéste a csatlakozást vagy fontos dolga lett volna de mégiscsak öngyilkos lett egy ember. Legalább magukban füstölögtek volna.
2021. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább önző. Én is ilyen vagyok.
2021. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem éppen egy jótét lélekre vall.
2021. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!