Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Emberek, hogy kell ilyen...

Emberek, hogy kell ilyen helyzetben viselkednem, mit vár el a másik fél, hogy jó a minket körülvevőknek, és egyáltalán mi történik?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen helyzetben vagyok. Gyermekem legjobb pajtásának apukája furcsán viselkedik velem Hívták már át játszani a gyerekem, én is az övéket, de mi szülők nem haverkodunk, és ez nem is baj, nem is lenne erre időm. De egyfelől szívélyes velem a gyermek apukája, másfelől közben távolságtartó. Mindig zavarban van, és ettől én is. Akármerre megyek az öltözőben, mikor a gyerekeket készítem, ha rápillantok, mindig engem néz, inkább bámul. De nem beszél hozzám. Köszön, vagy ha megkérdezek egy konkrét kérdést, válaszol kimérten. Volt olyan is, hogy mindenemet végignézte, a cuccaimat, a gyerekemet, (a mellemet nem, vagy ilyesmi) szóval egyszerűen nem értem. Nem vagyok szimpi, és azért néz? Szóljak hozzá, vagy inkább ne? Mi ez az egész?

2021. júl. 2. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csakis magamból tudok kiindulni. Ilyen helyzetben hanyagolnám az illetőt, mert nagyon zavarna, ha bámul. Lehet titkon bejössz neki, de nem tudom, ahhoz ismerni kellene az illetőt. Fura figura.
2021. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rászólnék és megkérdezném, mi a fenét néz. Ha nincs mondanivalója, akkor pedig foglalkozzon mással, mert tahóság bámulni.
2021. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen felesleges gondolatkísérletek. Tetszel neki, és kész. Ami vagy aki tetszik valakinek, azt meg nézi. Látom, ez itt kérdezőnek meg két válaszolónak még újság volt. :D Az, hogy ő ezzel akar valamit, vagy nem, az egy más kérdés. Van, aki nem tudja ezeket kezelni, hát meg kell tanulni. Ez sajnos már kissé el van k*va, hogy mindig megnézed, néz-e. Azt nem lehet észrevétlenül csinálni. Pláne, ha annyira elemzed, hogy következtetéseket vonhatsz le, hogy a melledet nem... Van rá 51 % esély, hogy még ki is gyúlsz belülről, ahogy a nők ki tudnak gyúlni, ha érzik a figyelmet. A 'Van, aki nem tudja ezeket kezelni, hát meg kell tanulni.' - mondattal azt kívántam mondani, hogy le lehet szerelni a nem kívánt közeledést, ha lenne olyan (e pillanatban erről nem esett szó). Finoman is, meg durván is. A javasolt: hátte meg mit bámúsz, he? az nem a kulturált. :D Baj akkor lenne, ha amikor este 11-kor mész haza a második műszakból, akkor megjelenne a sövény mellett, ahol a két közvilágítási lámpa vakfoltja van.
2021. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!