Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » T-i is unjátok az itteni "Mit...

T-i is unjátok az itteni "Mit reagálnátok ha lányotok x éves pasival lenne típusú kérdéseket?

Figyelt kérdés
Esküszöm mintha spam lenne és naponta, hetente kérdeznek ilyeneket különféle korkülönbséggel vagy az alanyok másak. Néha emberek kategóriában van de többségben a családi kapcsolatokban. Mintha egy vagy két ember szórakozna ezzel mert néha nehéz elhinni, hogy minden héten akad egy új emberke aki ilyet kérdez és nyilván a válaszok ugyanazok szoktak lenni sőt ha kiírja a kérdést akkor szokott ajánlani hasonlókat és ott tuti találna friss választ ami reveláns. Volt egy friss ahol egyből 3 válaszoló is megjegyezte hogy nem unalmas ezt kérdezni mindig és használd a keresőt..Főleg a Szülők, mit reagálnátok kérdések találtra csak nem bead egy csomót...más témás kérdést nem láttam ennyire elszórtan és napi szinten ismétlődni mint ezt a példányt. Ez életem legnagyobb baja igen mielőtt írnátok csak kíváncsi vagyok mit gondoltok erről, miért kell állandóan ilyeneket kérdezni mikor egyértelmű néha a válasz...lehet tényleg valaki vagy valakik szórakoznak ezzel? Mert általában semmi megjegyzés sincs se kulcsszó csak az adott kérdés a többségnél..

2021. szept. 2. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre reagál a nép és abból jön a kattintás és a reklámpíz.

Ha nem így lenne, akkor az ilyeneket és a hasonlókat (anyám megkívánt, mit tegyek? elítéled a gyerektelenséget? apám megvert, igaza volt? mikor vallottad be otthon, hogy meleg vagy? elmondjam a homofób testvéremnek, hogy meleg vagyok? anyósomnak van igaza? a párom szürke színű arabnéger és a szüleim elítélik, mit tegyek? anya nem enged el négyévesen az ovibálba, igaza van? miért nem alhat nálam 15 évesen az ötvenéves barátom? normális 35 évesen elköltözni? stb stb) élből törölnék.

2021. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
"miért nem alhat nálam 15 évesen az ötvenéves barátom? " :DDDD
2021. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már több éve vannak ilyen kérdések, hogy mit reagálnál, ha a tini lányod (általában lány) ezt meg ezt csinálná. Általában rengeteg válasz születik, én azt bírom amikor teljesen belehergelik magukat a válaszadók és úgy írnak, mintha tényleg a szülő/gyerek tette volna fel a kérdést, és kiosztják. :D Ilyenkor elképzelem, hogy elégedetten ülnek a monitor előtt, hogy na most jól megmondtam neki, azannya.
2021. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
"szürke színű arabnéger" :D
2021. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem ezt. A kérdező persze eltűnik. Egyértelműen vitát akar gerjeszteni mert mindig provokatív kérdéseket tesz fel.
2021. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor frissen regeltem a gyk-ra, pár nap után rájöttem, hogy "Ahaa, szóval ezért hívják gyakorinak ezt az oldalt!". Mindig ugyanaz a lemez.
2021. szept. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Normális 35 évesen elköltözni?" XDDDD
2021. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!