Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ha egy...

Hogy reagálnátok ha egy nagyon régi osztálytársatok rátok írna?

Figyelt kérdés

Már egy ideje a volt osztálytársamról álmodok, hogy milyen jó barátok vagyunk.

Eltelt 4 év és mikor osztálytársak voltunk se beszéltünk nagyon.

Én szívesen ráírnék, de nem tudom hogy fogadná. (Fiú)



2021. ápr. 12. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát nézd, próba szerencse. Rám is írtak már, személyfüggő volt, hogy miképpen reagáltam le a helyzetet. Volt, akit utoljára kb. 10 éve láttam, de nem különösebben foglalkoztunk egymással, amikor még osztálytársak voltunk. Ezért is lepődtem meg, hogy rám írt. Lány az alany és a Facebook szerint nem volt senkije se, szóval tudtam mire megy ki a téma. Én nem nagyon osztottam a lehetséges érzéseit, épp ezért közömbösséget mutattam a beszélgetéseink során. Most őszintén: Valakit, akit 9-10 éve nem láttam, azzal miféle közös témám lehetne? Meg nem is jött be a csaj... Én még sose írtam rá régi osztálytársra, egyszerűen számomra érdektelen az egész, hogy írogassak másokra. Fiú osztálytársam még sose írt rám, emlékeim szerint 3 lányosztálytársam keresett eddig. Az említett alany 19 éves koromban, az első 14 éves koromban, a második pedig 17 éves koromban.


20/F

2021. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Letiltanám.
2021. ápr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
92%
Most írt rám egy nem rég. Nem voltam rá ki váncsi
2021. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki.

(˶ᵔᵕᵔ˶)

Szerintem irj.

2021. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem abszolút jó dolog régi ismerősökkel újra kapcsolatot teremteni, ami viszont gáz, amikor egy olyan ember akar veled hirtelen összejönni, akivel 10 éve nem is beszéltél..
2021. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem, ha csak baráti szándékod van, akkor nyugodtan írj rá, nem sok esély van rá, hogy elutasít. Viszont, ha nagyon rosszba voltatok, akkor lehet nem kéne, mert nagyobb esélyel fog letiltani, vissza utasítani, de próba, szerencse.
2021. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!