Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok ha 20 éves...

Mit reagálnátok ha 20 éves lányoktok teherbe esne egy 35 éves férfitól?

Figyelt kérdés
Ti mit reagálnátok rá? Nekem kissé szúrja a szemem a dolog, 15 év korkülönbség nem kevés, mellesleg a lányom párjának már van gyermeke. Én nem tudom elfogadni ezt a szituációt. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. nov. 22. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt ember, szíve joga. Persze meg lenne neki mondva, hogy nem passzolhatja le hozzánk állandóan, nekik kell megoldani a nevelését.
2020. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nincs jogod parancsolni neki.

Magyarázd el, hogy te mit szeretnél és miért.

2020. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Úgy is elválnak utjaik, csak idö kérdése, hacsak nem pénzes a pasi.
2020. nov. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha a lányokod egy 19 éves sráctól esne teherbe, akkor mit szólnál?

Ja, a korkülönbség a gond. Értem. És? Ismertem házaspárt, ahol 40 évnél több volt a korkülönbség, és boldogok voltak. És olyant, is, ahol kb. azonos korúak voltak, és ennek ellenére remek párt alkottak.

és rengeteg olyant, hogy papírral, vagy nélküle, de elviselhetetlenek voltak. Ez van.

2020. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudsz mi csinálni, én sem örülnék egyértelmű hogy ebből semmi jó nem fog kisülni. A lányod is még gyerek korai ez neki. De viszont tényleg azt csinál amit akar. Papíron felnőtt.
2020. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A legelső körben elgondolkodnék azon, hogy mindent jól csináltam-e - a nevelésekor, - hogy ilyenbe belement. De ha már megtörtént, nem kell a jövőjébe (ártó szándékkal) beavatkozni.
2020. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
88%

Mit csinálnál, nem is értem a kérdést..

Megmondod neki,hogy bármit dönt szereted és támogatod majd , utána megvárod hogy egyáltalán kérdést intézzen hozzád... A lányod csak kölcsönbe kaptad..mind csak kölcsön kapjuk őket és ha jó szülők vagyunk sokáig maradnak. Ennyi

2020. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Ezt a "nincs jogod beleszólni" dumát hú de utálom.

Szép lehet anya-lánya viszony, ha a jogászkodást emlegetjük. Hogy joga van ehhez, meg ahhoz.

Igen, nem szerencsés helyzet. És 90% az esély, hogy a lányod 4-5 év múlva egyedl marad a gyermekkel, ha megtartja.

Én biztosan az elvetetés felé gondolkodnék. Azt se tudja még egy 20 éves lány, merre fogja vinni az élete-érdeklődési köre, mire fog rákattanni, amit csinálni akar és kivel.

Én ellenzek minden 18-20 évesen terhes-szülés helyzetet.

2020. dec. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem szólhatsz bele az életébe, felnőtt!!!
2020. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!