Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan releváns kérdés...

Miért olyan releváns kérdés az, hogy párkapcsolatban vagy-e?

Figyelt kérdés
Ez miért érdekli az embereket?

2021. szept. 2. 17:41
 1/7 anonim válasza:
58%
Mert a többség gyenge, és nem tudják elképzelni, hogy valaki egyedül is jól tudja érezni magát.
2021. szept. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem az régóta egyedül vagyok, de engem is mindig kérdeznek....néha azt mondom hogy van valakim csak azért hogy békén hagyjanak.
2021. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha valaki van az életedben aki elvisel már nem fognak problémásnak tartni.
2021. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a legtöbb ember nem azért van egy kapcsolatban, amiről az szólna.
2021. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs jobb dolguk mint mások életében vájkálni aztán arról pletykálni, hogy xy-al mi van.
2021. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Van, aki be szeretne jelentkezni, ha épp nem vagy az. Van, aki ki szeretné beszélni a párkapcsolatát, vagy érdekelné a tiéd, a problémáitok - azaz keres egy közös témát.

Van, aki csak segíteni akarna a problémáidon, vagy épp "segíteni" akarna.

2021. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert az élet része a legtöbb embernél, mint ahogy az iskola és a munkahely is.. Simán csak szóba szokott jönni ismerkedéskor, mint egy csomó minden más hasonló téma. Ahhoz azért elég komoly komplexusok kellenek, hogy valaki egy sima kérdésen megsértődjön vagy beleolvasson mittudomén micsodát.. Szerintem a probléma akkor kezdődik, ha valaki valamire nem akar válaszolni vagy nem akar részletekbe belemenni, mire a másik elkezdni erőltetni - egyszer rákérdezni nem probléma, de erőltetni már az.
2021. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!