Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék releváns tapaszt...

Hogyan tudnék releváns tapasztalatot szerezni ha nem vesznek fel sehova dolgozni mert nincs releváns tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Targoncás papírom van meg érettségim és hivatásos jogsim.


Targoncásként Dél-dunántúli megyeszékhelyen nem tudok munkát vállalni, mert nincs tapasztalatom (cég inkább 4 hónapja sűrgősen keres embert, de ügye derogál 2 hetet rászánni és betanítani valaki kezdőt) , sofőr állást sem tudok elvállalni mert nincs tapasztalatom "majd keressük", irodába sem vagyok jó mert nincs tapasztalatom.


Fősulira nem vettek fel, most munkanélküli vagyok, gyárból kirugtak mert lassú voltam nem fogtam meg a forró műanyagot kesztyű nélkül és feltorlódott a sor amit a következő műszak szóvá tett..


Most itt vagyok 21 évesen és kezdem azt gondolni, hogy csak donornak lennék jó mert vesém, tüdőm, májam remek, antialkesz vagyok és nem dohányzok.


2019. nov. 1. 00:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Mind a 3 nagy autóalkatrész szállító céget próbáltam, ők is inkább kétszer hírdetnek vagy visszautasít mert nem vagyok autószerelő.. saját autómat meg nem akarom lerúgni és pizzafutárként dolgozni..
2019. nov. 1. 00:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok.

25 éves vagyok, gazdaságinformatikából van diplomám, van nyelvvizsgám is, csak nem találok munkát, mert nincs tapasztalatom.

Ne add fel és keress tovább munkát, ahogy én se adom fel.

2019. nov. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El kell vállalni rosszabb melókat.


A legtöbb munkahelyen már azért is elutasítanak, mert nem volt munkahelyed sem, de az emberek többsége csak jobb helyeken szeretne kezdeni.


Én ezt csináltam. Első rosszabb melóban (itt a munka körülmények voltak rosszak - közalkalmazotti meló volt, de ugyanúgy szellemi volt) 2 évet, aztán már akadt egy jobb ahol 1 évet voltam, utóbbinál már cégnél. Azóta ha irodai jellegű munkára adom be, mindig sikerrel jártam.

2019. nov. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, beírod az önéletrajzodba hogy van tapasztalatod, és nagyon megteszel mindent azért hogy ezt el is higyjék neked az interjún :)
2019. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van munkatapasztalatom, mégsem kellek sehova. Legutóbb árufeltöltőnek utasítottak el, friss hirdetés volt, de másnapra megírták, hogy nem rám esett a választás, és sok sikert kívánnak a továbbiakban, azóta is fent van az oldalukon, hogy keresnek embert erre a pozícióra.
2019. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!