Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az amit beleirnatok egy...

Mi az amit beleirnatok egy ugyfelszolgalati, asszisztensi, irodai munkara beadott oneletrajzba?

Figyelt kérdés
Jelenleg sajnos meg csak erettsegivel rendelkezem, nagyon keves tapasztalattal. Voltam probanapokon egy etteremben de vegul nem engem vettek fel. Szabadidomben ujra elovettem az excelt es at neztem mit hogy kell, ez volt az egyetlen ami az irodai munkanal elvart szamitogepes ismeretek melle hianyzott. Ilyen munkaval azonvan egyaltalan nincsenek relevans tapasztalataim. Leultem hogy na akkor csinalok meg egy oneletrajzot amit erre a munkakorre szabok csakhogy nemigazan tudok a tanulmanyaimnal es a nyelvismeretemnel tobbet irni. Otletek? Nagyon szeretnek mar munkat, szeptemberig megorulok :( 19n

2019. ápr. 5. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tapasztalttal nem rendelkezel, ezért olyanokat érdemes beleírnod mint képesség, hogy tanulékony vagy, képes vagy önálló munkavégzésre, empatikus vagy, ügyfélszolgálati, tehát türelmes, választékos a beszéded,

Egyébként ha nem feltétel a munkatapasztalat akkor ez így elég is lesz.

2019. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2019. ápr. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!