Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tegyek, hogy eltűnjön a...

Miért tegyek, hogy eltűnjön a hiányérzet az életemből?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha hiányozna valami az életemből, de nem tudom micsoda. Azt sem tudom, hogy erre hogy jöhetnék rá.

Boldog párkapcsolatban élek, van jó munkahelyem, barátaim, még csak azt sem mondhatom, hogy unatkoznék, mert mindig találok valami elfoglaltságot.

Nem tudok semmi konkrét dolgot mondani, amitől jobban érezném magam. Na jó de, valószínűleg ha megnyerném a lottót, és a hobbimmal foglalkozhatnék, és nem kéne függnöm semmitől, de erre nincs túl sok esély.

És ki tudja, lehet akkor is megmaradna valaminek a hiányérzete.

Egyszerűen csak bennem van ez az érzés, és nyomot hagy a mindennapjaimban, vannak céljaim, de azok is olyan jelentéktelennek tűnnek néha, mert csak egy örökösen forgó mókuskerék egyik lépcsőfokának látom őket.



2021. szept. 2. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd ki magadből, akér körbeírva is, hogy mi lehet ez a hiányérzet? Próbálj ki új dolgokat az életben: sportban, tanfolyamok által.
2021. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy neked mia legfontosabb az életben.

Nekem pl a szerelem jelenleg. És boldognka tűnő párkapcsolatban élek, de mégis érzem, hogy vmi nagyon hiányzik, egy mindent elsöprő heves szerelem, mindig is ez volt az álmom, közben szerelmes lettem, összejöttünk, de sosem éreztem így igazán, végül beletörödtem, de szeretem a párom,csak itt van ez a hiányerzet, hogy nem tudom már meg milyen ezer lánggal égni, ez hiányzik.

2021. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a szürke hétköznapok zavarnak, új élményekre vágysz. Próbálj ki új dolgokat, amikre mindig vágytál, és ott csücsülnek a bakancslistán!

Egyébként pedig érdemes lehet megvizsgálni, hogy valóban jól érzed magad a munkahelyeden, vagy csak racionális szempontból "jó"? Ugyanez a párkapcsolatoddal. Nem laposodott el?

2021. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!