Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Esti gimi milyen?

Esti gimi milyen?

Figyelt kérdés

Nappalin utálom az osztályom, nagyon leterhel napi 8 óra, nem szeretem az emberkéket ott.

Van valami megoldás erre jelenleg?


2021. szept. 2. 21:41
1 2
 1/13 DeMoR ***** válasza:
100%

Ha elmúltál 18 éves, át lehet menni, sokkal lazább, kényelmesebb. Én is az utolsó két évem estin tettem le. (11., 12.) :D


Hasonló indokkal tettem én is. Bár azt is tudd, nem ugyan azt fogod kapni. Bár ez egy másik vita pontosan mit is kell kapj, mi is hasznos, stb.

Hozzá teszem azt is, hogy tudom milyen érzés lehet, viszont meglehet jobb volna inkább megoldani és nem elmenekülni. Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem tudod kezelni az embereket ott, máshol sem fog menni. Persze nem tudom milyen súlyos a helyzeted. :/

Ha abszolúte racionális a döntés és nem hirtelen érzelmi alapú, akkor tök oké, ha úgy érzed a környezet váltás, ami segíteni tud. ^^


Nem ér kevesebbet mondjuk egyetemi felvételinél, majd persze a bent maradásnál már igen. Esti diákod lesz, amit nem fogadnak el mindenhol. Irigykedni fognak mások, milyen laza neked. Egy munkásabb család meg el fog ítélni némileg egyénenkénti vérmérséklettől függően. Sőt dolgozhatsz is mellette akár egész kényelmesen. ;D


Remélem sikerül megoldanod. ;) <3

2021. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DeMoR ***** válasza:
Bocsi, 16 éves kortól. :D
2021. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Milyen emberek vannak ott?

Heti hány óra?

2021. szept. 2. 22:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz nepszeru a kommentem de leirom.

Egyreszt 18nak kell lenned hozza elvileg.

En az utolso evemben mentem at esti gimire, szerencsere at tudtak venni ugy hogy ne veszitsek evet, igy ott erettsegiztem. Eletem legjobb dontese volt!

Az iskolamban rengeteg bantas ert. Nem voltam lazado diak, inkabb "fotoszintezizalonak" mondanam magam. Ott voltam, csendben voltam. Sose zavartam az orat, a feladatot megcsinaltam.

A matektanar pofara osztalyozott. Minden evben potvizsgaznom kellett. Ami roppant erdekes mert egy betut se tanultam ra es 3 asra potvizsgaztam, evkozbe megis ugyanarra az anyagra 1 est kaptam allandoan. Ha kegyelembol atrugdos is csak 2 es kellett volna legyen...

Irodalomtanar minden orat azzal toltott hogy azt reszletezte sose lesz belolunk semmi, sose lesz erettsegink.

Az igazgatono egy igazi paraszt volt, az ofo meg le se ... minket.

Volt egy pentek amikor reggel nem mentem be mert az ejszaka folyaman rosszul lettem, kollegista voltam es mentot akartak hivni, de tudtam en is es a csaladom is hogy csak "mentalis" problema, hiszen kezeltek is panikrohamokkal igy vegul ejjel a szuleim vittek haza. Erre a pentekre nem kertem orvosi igazolast , hiszen vasarnap mar utaztam is vissza. Az ofo olyan kemeny szoveget lenyomott arrol hogy a 6 igazolatlan miatt rahivja a szuleimre a gyamugyet, hogy csak pislogtam. Majd kozoltem vele, hogy 18 evesen nem gondolnam hogy erdeklem a gyamugyet es nem is igazan laktam akkor mar otthon. Teljesen meglepett arccal vette tudomasul, hogy az osztalya mar 18 eves 😂

Ekkor mar elkezdtem keresni esti sulit, majd volt egy vita az osztalytarsammal (mert persze ok se voltak tul jo fejek) amikor a nap kozepen ott hagytam oket es masnap ki is iratkoztam. Ezen a kiiratkozason ket dolgot hallgattam orakon at az igazgatotol es az ofotol, az egyik hogy konyorogtek a maradasomert a masik meg, hogy szidtak hogy semmi se lesz belolem es sose lesz erettsegim. Ezt igy felvaltva...

Eletem legjobb dontese volt az esti gimi!! A tanarok nem taknyos senkikent kezeltek hanem felnottkent, az anyagot normalisan adtak le es sikeresen le is erettsegiztem. Nem gyomorgorcsel jartam suliba, szerettem ott lenni.


Amit viszont tudnod kell, az esti gimivel megszunik a csp. Ez a szuleidnek talan fontos info lehet.


En dolgoztam is mellette beugros allasban.

2021. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En nekem heti 3x kellett mennem 3-8 ig :)

Korban valtozo, 18-50 ig voltak

2021. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még:)

Mindenkinek ment a zöld.

2021. szept. 2. 22:18
 7/13 DeMoR ***** válasza:

8 általános kell és 16 éves kor általában.


Nekem heti 2 alkalom volt. ~14-tól 19-ig

Volt pár fiatal, de sokkal inkább 25-30, 40-50 stb.. bármilyen korosztály, aki éppen érettségire adta a fejét.

2021. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ott nem basztatnak, igaz? Nincs kiközösítés, kibeszélés, kiröhögés?
2021. szept. 2. 22:23
 9/13 DeMoR ***** válasza:
A felnőtt emberek már ilyet nem csinálnak, ideális esetben nem csak korban felnőttek a felnőttek. ;D
2021. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DeMoR ***** válasza:
Persze, nyilván létezik felnőtt korban is minden, mint a középsuliban, de sokkal rétegeltebb módon. Aki basztatható, fogják is. Mind1 hol vagy, vagy ki vagy, mennyi vagy.
2021. szept. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!