Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az életcélotok?

Mi az életcélotok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
élvezni az életet.
2021. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Kitörni a szegényebb rétegből,meggazdagodni,2emeletes ház(vidéken),egy EVO 8 ,családalapítás 3gyerek . Meg tudjunk azért menni legalább minden évben nyaralni. Egy iced-out patek se lenne rossz a kézen,vagy plain jane cartier.
2021. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Semmi
2021. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Minél jobban megérteni a világ működését.
2021. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Sok minden éltet úgymond.

De leginkább szeretnék egy boldog, stressztől mentes életet élni.

Ehhez a kisebb célokat kell elérnem. Saját ház, megbízható munkahely, jó fizetés. Sajnos még nem sikerült ezeket elérnem.

2021. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Meggyógyulni 💪💪
2021. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Teljes anyagi biztonság és szabadság úgy hogy mellette megvehessen a játékszereket is amiket akarok.

(Tehát például kézpénzben megvehessek magamnak mondjuk egy 25 milliós autót anélkül, hogy anyagilag megviselne ha másnap biztosítás nélkül tötálkárosra töröm.)


+


Család és sok háziállat.

2021. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

az, hogy minél többet megtapasztaljak az életből.

minél több helyet lássak és több kultúrát ismerjek meg, hogy minél többféle emberrel találkozzak és minél többfajta eseményen vegyek részt, minél többet tanuljak az élet szépségéről és sokféleségéről.

színesen szeretném élni az életemet.

2021. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Nekem az életcélom az, hogy boldog legyek. Legfőképp most már csak erre vágyom, de azon kívül még, hogy tudjam élvezni az életet, legyen egy olyan párom, aki szeret és én is képes vagyok viszont szeretni őt. Majd lehet, hogy szeretnék gyereket, de még nem vagyok biztos benne, hogy szeretnék. Békében akarok élni a körülöttem lévőkkel, akivel feszültség van köztünk lezárni és túl lépni rajta, szeretnék egy olyan munkahelyet, ahova szeretek menni, szeretném, ha meg maradnának a barátaim és tarthatnám velük a kapcsolatott. A félelmeimet leszeretném küzdeni, olyan ember, akarok lenni, akiről nem hiszik azt, hogy beteg,fogyatékos,elmebeteg,

hülye. Teljesen leakarom küzdeni a szorongásaim. Nekem a boldogság a főcélom. A gyengeségeimmel teljesen megtanulni együtt élni. És nem mindig, adni mások véleményére és még azt szeretném, ha másokon is úgymond segíthetnék vagy jobb belátásra téríthessem őket. És, hogy sokkal elfogadóbb legyek az emberekkel a hibáik miatt. És meg akarok tanulni a démonjaimmal is együtt élni, hogy ne uralkodhassanak felettem.


Ne értsétek félre, nem úgy értem, hogy egy szent vagyok, aki mindenkinek segít,tanácsokat osztogat, mert én annyira tudom, én is hibázok, teszek rosszat és hibákat elkövetni emberi dolog, de szeretnék minél kevésbbé ártó lenni, a többi ember számára. És nem érzem igazságosnak, hogy más embereket oktassak arról, hogyan legyél jobb, mert én is belecsúszok nem helyes dolgokba és igazság szerint nem is akarok tökéletes lenni, mert a tökéletesre való törekvés feszültséget okozz,frusztrációt és ez megint nagyon ártó. Nem az, hogy legyél tökéletes csak legyél jobb. Megértőbb, mert ez a semmit nem csinálhatsz féle, legyél tökéletes, ez elveszi az ember személyiségét és az emberek személyisége mind más-más, különlegesek és érdekesek.

2021. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Értelmes munkát végezni.
2021. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!