Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket tartjátok rosszabbnak...

Melyiket tartjátok rosszabbnak, ha egy jól kinéző, vagy ha egy csúnya ember szólja le a külsőtöket?

Figyelt kérdés

"Mindkettő rossz" oké, nyilván, de melyik hagy benned rosszabb szájízt?

Ha egy jól kinéző ember hív rondának, akkor ott van az, hogy az illető tényleg lenéz, és kevesebbnek tart magánál.

Ha viszont egy csúnya ember szól be, akkor az emberek többségének az a zsigeri reakciója, hogy "na neked aztán nincs jogod beszélni"


Szóval melyik húzna fel jobban?


2021. szept. 4. 04:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom mindkettőt! A probléma ott kezdődne, hogy valaki hozzám közel álló szól be, mert akkor az ő véleménye releváns lehet.
2021. szept. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, a leírásban említetted, hogy nem az olyan válaszokra vagy kíváncsi, hogy “mindkettő rossz”, én mégis inkább valahogy erről az oldalról közelíteném meg a kérdést. Ugyanis bennem tényleg nincsenek különböző érzések, bárki is nevez csúnyának, pedig ha valakinek, akkor nekem ebben sajnos van tapasztalatom, az iskoláséveim erről szóltak zömében😅 Illetett már ezzel a jelzővel egy ugyanolyan ronda ember is mint én, bennem mégsem keltett sokkal rosszabb érzéseket ez, de ugyanúgy fogadtam, ha egy nálam sokkal szebb ember mondta rólam ugyanezt. Ez azért van, mert a külsőség nem egy olyan tulajdonság számomra, ami önmagában tekintélyt vagy szánalmat érdemelne, ettől nem lesz valakinek értékesebb/értéktelenebb a véleménye. Ha megfogadok egy építő kritikát a külsőmmel kapcsolatban, azt sem az alapján teszem, hogy mennyire attraktív a személy, aki megfogalmazta, hanem hogy mennyire áll közel hozzám az a személy, és hogy releváns-e, amit mond. Ehhez már kell egy kis önbizalom is, de ki kell tudni szűrni ez alapján a véleményeket. Persze ha egy csúnya ember rondáz le, akkor megjegyzem magamnak, hogy “na, bagoly mondja verébnek”, de összességében nem érint máshogy, és a kérdés is erre irányult.
2021. szept. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Egyik sem zavar mivel felsőbbrendű vagyok.
2021. szept. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyik sem. Az önbecslésem nem hagyja... ha egy szebb ember mondja, akkor egyrészt rámondom, hogy bunkó, másrészt megértem a gondolatmenetét, hiszen én nagyon keveset foglalkozom a külsőmmel, nem edzek, nem krémezek, nem követem a divatot, nem járok 2 hetente fodrászhoz, elfeküdt hajmal megyek mindenhova... elhiszem, hogy valakit ez zavar, mert tényleg nem esztétikus, csak engem ez nem érdekel 😃


A csúnya embernél meg csak ráfogom, hogy frusztrált, kompenzál valamit, ami nincs most neki, de szeretné... csak ilyen mentalitással sosem lesz neki.

2021. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyiksem. Miért érdekeljen a véleménye?
2021. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
79%
Nincs különbség. Egyformán leszarom mindkettőt.
2021. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alsóbbrendű lényekkel nem foglalkozom. Cége van faternak, összes jó nőt megkapom, addig vagyok nekik csúnya amíg nem ismernek.
2021. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Téged sem magadért szeretnek.
2021. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszintém sza..m le, ki ő, miért kéne a véleményére adnom, manapság már csak a kinézet is igazából pénz kérdése..., ha valaha is ilyen történne velem valószínűleg jót nevetnék ott az illetö képébe 😀
2021. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor adok a véleményére ha fehér.

Cigányok véleménye nem számít

2021. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!