Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Használtatok már paprika...

Használtatok már paprika sprayt önvédelemből?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%

9

Ennyi erővel bárdal vagy macsétával is lehet utcán vinni nem?

Vagy ennyi erővel baltával,vagy fejszével kimész utcára,mert mivel bótba is kapható,akkor legális nem?

Hát nem legális!

Mert mivel ilyen logikával benzines láncfűrészel,molotov koktélal,ömmm...Még számszeríjjal,csigás íjjal is lehet közelkedni,nagy konyha késsel,meg nagy vadászkéssel,meg kardal meg gumilövedékes sörétes puskával,meg baseball ütövel,és még feszítő vassal mert bótba kapható..

2021. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
de nézz utánna:kkve
2021. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10, 2-es vagyok, lehet nem nekem írtad, de 6 cm pengés a multifunkciós bicskám, és azzal inkább faragni szoktunk. XD
2021. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

13

Jó,nyilván másabb 30 centis konyha/vadász kés mint egy kis 8 centis alati bicska,de tudod mire értettem.

Nyilván arra értettem hogy mégse járkálnak 20-30 centis késsel az utcán (vagyis nem olyan gyakori).

És kérdezőnek írtam.

2021. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Azért legyél már reális.. miért hasonlítasz egy macsetét egy kis sprayvel? Már mér nem akkor gépfegyvert? Amúgy ROSSZUL tudjátok mind =>

“ A hazai jogszabályok erőteljesen korlátozzák a fegyverek és különböző közveszélyt okozó eszközök közterületen történő viselését. A korlátozás kiterjed a 20 gramm töltőanyag tömeget meghaladó gázsprayre és a 8 cm hosszat meghaladó késekre is. Mindez természetesen a lakosság érdekeit szolgálja, de paradox módon nem túlzottan segíti a legális önvédelmi eszközöket keresők helyzetét. ”

utána kell nézni a dolgoknak

2021. szept. 5. 22:12
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Ez az általad bemásolt bekezdés most mit bizonyít, kedves unszimpatikus kérdező?
2021. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15

Mert ennyi erővel nagy konyha kést is vihetel...Mert kkve...

2021. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Másik oldal szerint meg szabálysértés a viselése.. akkor lehet hogy tévedtem, unszimpatikus válaszoló. De táskába, elcsomagolva szerintem hordható, ugyanígy egy 30centis konyhakés is, mert ha megveszed a boltba, nem viheted haza? Hülyeség :D elzárva, elcsomagolva simán.
2021. szept. 5. 22:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Oké!
2021. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18

Jó,de akkor másként mondom,akkor is,hiába hogy elteszed akkor hogyan veszed élő?

Mondjuk ha már földön fekszel,vernek ütnek,akkor nagyon életszerű hogy az zacskóban tett paprika sprayt elő vedd..

És még az földön fekve hogyan fújod az pofájukba?

Mondjuk egy normál retikülben el fér egy tőr, mondjuk egy 18 centist max.

2021. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!