Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Használtatok már paprika...

Használtatok már paprika sprayt önvédelemből?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 21:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%

Mindig nálam van, ha kimegyek az utcára! Szerencsére még nem kellett használnom, de az ördög sohasem alszik. Nekem egy OC-hatóanyagú paprika sprém van, amit persze tilos lenne közterületre kivinni. Ha viszont már önvédelem, akkor legyen kellően hatékony eszköz. Ha egy ilyennel lefújsz valakit, annak minimum 40 percig off van az hótziher!


Én egyébként azt gondolom, hogy a mai világban egyszerűen felelőtlenség nem tartani magunknál önvédelmi eszközt. Egyébként ha csak magamból indulok ki, szinte mindenhová egyedül járok. Egy balhéban soha senki nem állna mellém, ha rendőrségi ügyem lenne senki az ég világon nem tanúskodna mellettem! Ergo csak magamra számíthatok, ezért mindig van nálam egy rejtett mini kamera is ha esetleg az igazam szeretném bizonyítani ne az legyen, hogy ketten összeállnak és még nekem sértettként kelljen felelnem a rendőrségen is. Erősen gondolkodom még egy sokkolóban, vagy egy viperában is ha esetleg többen vannak ellenem.

2021. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, használtam is mikor majdnem megöltek pár éve a diszkóból hazafelé...
2021. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!