Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vissza néztek az ált....

Ha vissza néztek az ált. iskolás kis szerelmetekre, így idősebb, felnőtt fejjel is szépnek/helyesnek találjátok az illetőt?

Figyelt kérdés
Vagy fogjátok a fejetek, hogy hogy tetszhetett nektek annó egy ilyen lány/fiú? :D

2021. szept. 5. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen🥰
2021. szept. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
13 évesen szerettem bele egy nálam 1 évvel fiatalabb lányba, 14 évesen is tetszett még, de már 15 évesen fogtam a fejem, amikor vissza néztem az osztályképeket, mondtam magamban, hogy hát ennek a kislánynak semmi melle nem volt. De persze így idősebbként látom meg még akkor 15 évesen is láttam, hogy tényleg szép leányzó volt, de egyszerűen felfogni nem tudom mi volt az, ami miatt felkeltette az érdeklődésemet annó! 😅 Vagyis tudom is meg nem is. 20/F
2021. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kölyökkorom óta egy adott férfi(/fiú)típus jön be, én megértem a tízéveskori szerelmeimet is a mai napig (a szomszéd kisfiú iránt érzett rajongást ugyanúgy, mint az egész szobámba kiplakátolt celebcrushaimat)
2021. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 A szívecskés szmájliból ítélve még mindig érzel valamit iránta, vagy talán együtt is vagytok? :D


#2 Megtudlak érteni! :'D


#3 Ezekszerint büszke lehetsz, hogy ilyen fiúk tetszettek neked már akkor is! :D

2021. szept. 6. 00:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jól nézett ki és bár nekem akkor jobban tetszett, mint most, alapvetően szerintem most sem néz ki rosszul. Más kérdés, hogy biztosan nem jönnék vele össze, mert olyasmit képvisel, amivel képtelen lennék együtt élni.
2021. szept. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es dehogy is, soha nem volt még senkim 18 évesen (fiú vagyok)

Csak ő volt az osztálytársam általánosban 3 évig és a legnagyobb szerelmem 🥰, de sajnos ő nem vett észre.

Multkor láttam a buszon és még mindig olyan szép.

2021. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
A legkevésbé sem! Nem is értem mi volt velem...
2021. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5 Mit képvisel?


#6 Oh sajnálom! :(


#7 :'D

2021. szept. 6. 02:21
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Kb 12 évesen beleszerelmesedtem egy 14 éves, a züllés határán lévő roma srácba. Szerintem csak az vonzzott, hogy "rosszfiú", mert szegénynek a foga is rohadt volt, koszos is volt és buta is.. Pont a napokban sétáltam a gyermekemmel, mikor újra láttam. Szerintem hajléktalan lett belőle. Durva, el is szégyelltem magam, nem értem, mi lehetett velem régen.
2021. szept. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt ált sulis szerelmem, de nem volt egy adonisz, inkább a közös érdeklődési kör vonzott. Persze mikor kiderült, hogy ki tetszik szétcinkeltek minket. Legepicebb, mikor egyetemista voltam 19-20 évesen egyszer rámírt a semmiből, hogy nincs-e kedvem vele kocsikázni, meg kávézni. Kérdeztem, hogy mégis hogy jutottam az eszébe, hát mert nincs senkije, nekem meg anno tetszett, szóval úgy gondolta megpróbálja. Szegényt lelomboztam, hogy 10 éves koromhoz képest némiképp változott az ízlésem, kávézni szívesen kávézok barátilag, de aztán nem lett belőle semmi.
2021. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!