Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vissza néztek az ált....

Ha vissza néztek az ált. iskolás kis szerelmetekre, így idősebb, felnőtt fejjel is szépnek/helyesnek találjátok az illetőt?

Figyelt kérdés
Vagy fogjátok a fejetek, hogy hogy tetszhetett nektek annó egy ilyen lány/fiú? :D

2021. szept. 5. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még mindig tetszik huszoniksz év után, de nem jönnél vele össze újra, mert különböző az életstílusunk. Mindkettőnknek máshogy csiszolt az élet. Már nem csak a külső számít.
2021. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szépnek szép meg valamilyen szinten még mindig bejön igy 4-5 év után is, de eléggé ilyen plázak.urva beütése lett. Az meg mellékes, hogy a fiúbarátaival is ugyanúgy viselkedik, mint a mostani palijával, max annyi, hogy nem csókolózik velük meg kefélnek, de eléggé perverz módjára bánik velük, szóval nem is igazán bánom, hogy végül nem hozott össze vele az élet.
2021. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én csak fogom a fejem, hogy általános iskolában mégis miért tetszett nekem az a srác, aki. Most már a külseje és a személyiségre sem jön be. 😂

Egyébként soha nem jöttem össze vele, de nem csináltam nagy bőgést meg vergődést miatta. Felesleges.

17/L

2021. dec. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most egy kicsit csinosnak tartom, de akkor még teljesen másnak tűnt.
2023. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!