Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurább véletlen...

Mi volt a legfurább véletlen egybeesés, ami megtörtént veled?

Figyelt kérdés

Én épp a Kálvin téren vártam a páromat. Őszi délután volt - a napon kellemes meleg volt, de árnyékban már fáztam.


Kiültem a templom előtti padsorra napozni - viszont ahogy a nap haladt az égen, úgy a templomtorony árnyéka folyamatosan rám vetült. A túloldalon többen ültek, így kénytelen voltam mindig arrább ülni, és továbbmenni amikor ismét elért a hideg árnyék.


Ezt meg is írtam a páromnak, a poén kedvéért kicsit drámaian. Valami olyasmit, hogy üldöz a templom hűvös árnyéka.


Ő épp valami ateista cikket olvasott, és ez a mondat egy az egyben benne volt (csak ott nem szó szerint értették, persze) és pont ott tartott benne.


2021. szept. 6. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bicajoztam, bámészkodtam és nem vettem észre hogy egy nagy kátyú felé tartok éppen. Belementem, defektet kaptam. Hazasétáltam vállamon a biciklivel, majd elmeséltem haveromnak mi történt és mint kiderült, ő is ugyanígy kapott defektet kb. ugyanakkor mint én.
2021. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy országos anonim csetoldalon találtam meg a szembeszomszédomat.
2021. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltem gyakorin egy lánnyal, majd elváltunk. Később egy discord szerveren találkoztam vele, és jókat beszélgettünk, ritka volt, hogy kétszer találkozzak ugyanazzal az emberrel online, más platformon. Utána kiderült, hogy abban a városban lakik, ahova én jártam suliba.
2021. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem énekelni egy dalt a kocsiban, amit sose szoktam, nem a kedvencem vagy ilyesmi, igazából 1000 éve nem hallottam(wham- where did your heart go). Bekapcsoltam a rádiót és az szólt benne.
2021. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerekként apámmal játszottam akasztófásat és rókamangusztát kellett kitalálnia. Belebukott, és megpróbált kioktatni hogy olyan állat nem is létezik, mire bekapcsoltam az animal planetet és épp a rókamangusztákról ment műsor. 😀
2021. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Több is volt, de most csak ez az egy ugrott be:

már nem is tudom miről, de eszembe jutott egy szaktársam, akivel nagyon rég nem beszéltünk. Ez még reggeli órákban volt, és pár órával később rám írt és érdeklődött mi újság velem :D

2021. szept. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy külföldi, nem tudjuk miért, felhívott minket vezetékes telefonon, és azt kérdezte: "Hello, Frank?"

Tesómon pont egy "Frank" feliratú póló volt.

2021. szept. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok, ez is elég fura egybeesés:

Hónapokkal ezelőtt azt álmodtam, hogy tartottam egy előadást a sulimnak az Erasmus+-os utamról, amin részt vettem. Tegnap meg felkért az ofőm, hogy tartsak egy előadást az Erasmus+-os utamról a sulinak :D

2021. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok. Egyszer azt álmodtam, hogy ülök egy kicsi kávézóban, iszom a kapuccinót, piros kabátban. Egy számomra ismeretlem városban, valami panelek között egy lakótelepen. Semmi különös.

Pár hónap múlva 40km-vel odébb mentem állásinterjúra. Utána megálltam egy kávézóban. Akkor esett le, hogy ez az az élethelyzet az álmomból, ugyanaz a kabát, ami akkor még meg sem volt, ugyanaz az asztal, kívül panelházak.

Nem olyan volt mint a déja vu, addig is emlékeztem az álomra, csak már szinte elfelejtettem.

2021. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok, időközben eszembe jutott egy érdekesebb szitu.

Első nap diákmunkámon a főnököm Laurának szólított véletlenül, ez pedig azért vette ki magát furán, mert a gimis legjobb barátnőmet hívták így. Akinek pluszban pont aznap volt a szülinapja. (nem került szóba a barátnőm semmilyen formában előtte)

2021. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!