Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki huszonéves korában nem látott maga előtt jövőképet, aztán mégis sikeres, boldog ember lett? Van még remény nekem is?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen volt egy öngyilkossági kísérletem, most pedig új szakmát tanulok.


most 26 vagyok

2021. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ki a boldog ember? Ezt úgy már sikerült valaha is megfogalmaznod önmagadnak? Mindenki a boldogságot hajszolja, de megfogalmazni senki sem tudja. Ha esetleg azt írod hogy pl. pénz, akkor tévúton jársz... Rengeteg gazdag ember boldogtalan. Rengeteg olyan ember aki házasságban/kapcsolatban él, boldogtalan. Nem azért mert ütik/vágják, hanem üres, boldogtalan. Magaddal legyél rendben, ez a legfontosabb. Ha mindig külső tényezőktől teszed függővé a saját boldogságod, akkor soha nem leszel boldog.
2021. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem a pénz a lényeg

Persze legyen, de nem az a lényeg.

2021. máj. 31. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
van
2021. máj. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

3


Értem, de nem írtad le mit értesz boldogság alatt.

2021. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyan nagyon sikeres nem lettem, de teljesen boldog, elégedett vagyok. Lakásom nincs még, de ezen kívül mindenem megvan :)
2021. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Olyan munkát végezni, amiben az ember ki tud teljesedni, sikere van benne.

Egy olyan társra lelni, aki megbecsül, és nem csal meg, egyezik a szeretetnyelve az enyémmel. Hitel nélküli élet. Egészség mentálisan, fizikálisan. Kiskutya legyen. Nekem ennyit jelent.

2021. máj. 31. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!