Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le ezt a depit?

Hogy küzdjem le ezt a depit?

Figyelt kérdés

Jön a tél, iskolakezdés, egész végig szenvedek. Ilyenkor utálom magam. Alapból nem szeretek iskolába járni. Utálom a mindennapokat, nem tudok változtatni az életemen...

Egészségtelen is vagyok, csóró is. Ez volt nyáron is, de legalább elvoltam simán. Nem bírom ezt a "rutint" ami van az iskola miatt, ott is szorongok. Hogy bírjam ki ezt a pár évet még? Valamint hogy kezdjek el pénzt "keresni"? Baromira zavar hogy már így élek pár éve...


2021. szept. 6. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig az érzések okát kell megnézni, pontosan mi rontja le a kedved és mit tudsz tenni ellene. Jelen esetben nem a tél a gond, lehet még a suli sem, hanem hogy nincs pénzed és elég rosszul állsz magaddal.


Mit lehet akkor ez ellen tenni? Elkezdesz mozogni, edzeni, keresel egy olyan sportot amihez nem kell sok pénz vagy akár semennyi. Egy futáshoz, gyalogláshoz, kardió edzésekhez nem lényeges, de kosárhoz vagy focihoz is veszel egy labdát és kész.


Csóróság ellen millió lehetőség van diákmunkára, akár csak heti 1-2-3x 4 órában. Gazdag nem leszel tőle, de annyid pont lesz, hogy ami igazán kell, arra legyen pénzed.


Ezek példák voltak, neked kell tudnod mi a gond pontosan és agyalj rajta mit csinálj, hogy jobban érezd magad. Kell hozzá akaraterő, de a depi egyik ellenszere az, hogy elkezdesz cselekedni és eredményeket elérni.

2021. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerú, ha tudsz, tegyél egészségedért tegyél, ha tudsz szerezz pénzt. Továbbá lehet ezeket csinálod, de leírok pár dolgot: olvass, játsz hangszeren, fotózz (esetleg YouTube, vagy social media, de gondolom ezt csinálod, meg nem a leghasznosabb), barátkozz, kirándulj, horgássz, házimunka, és szokd meg, vagy amit tudsz váloztatsd meg az életet. Természetsen ha nem szeretnél olvasni, horgászni nem kell, csak ötleteket probálok adni, meg lehetnek más hobbik is. Meg pszicholológus.
2021. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jobb kedved lesz ettől szerintem az iskolai évek a legszebbek, utána jön csak az igazi cumi a munka a gondok stb.


Addig volt jó amíg suliba jártam.


28f

2021. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A francokat. Az életem egyik legszebb napja volt mikor végeztem a gimnáziumban. Onnantól te döntesz, hogy mihez kezdj.
2021. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!