Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek olyan emberek akik...

Léteznek olyan emberek akik egyszerűen összespórolták a házuk/lakásuk árát, és úgy vették meg?

Figyelt kérdés
...akár sok-sok év munkájával. Ismertek ilyen embereket?
2021. szept. 7. 21:42
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Régebben talán ez is könnyebb volt, ma már sokkal nehezebb lehet az árakat tekintve.
2021. szept. 7. 21:42
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ismerek ilyet, de csak egy családot. A gyerekek már 15 és 18 évesek voltak amikor saját házba költöztek, addig albiban voltak.
2021. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet, de attól még van.
2021. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Pl az én szüleim érettségire vettek nekem egy lakást Pesten, amire nem vettek fel hitelt.


Van még pár lakásunk kiadva, mind az utóbbi 10 évben lett véve, hitel nélkül.


Ezen felül közeli ismerősök közül is nem egyet tudok mondani, aki zsebből szokta a lakásait fizetni.

2021. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

4-es!

Jah jah persze.

Mindezt itt a gyakorin, véletlen benyögöd, egy ilyen kérdésnél, ahol a kérdező maga alatt van, mert nem tudja miből lesz lakása.

menjél máshova hazudozni.

amúgy nem kell ezután másik regisztrációról a te válaszodat megerősítő másik válaszokat írni, mert elég átlátszó ezek után.

Kis hamis vagy te.

2021. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Nincs értelme, főleg a mai hitelfeltételek per építési költségek mellett. Bizonyos feltételek mellett akár jobban meg is értheti anyagilag viszonylag rövid (5-10 év) lejáratú hiteleket törleszteni készpénz helyett feltételezve, hogy tartósan alacsony lesz a kamatkörnyezet. Ami Forint mellett nem feltétlen garantált, ezt mindenki mérlegelje magában.
2021. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Én a 4-es vagyok.

Lehet, hogy fáj, de 25 millió környékét nem olyan nagy dolog összespórolni. Én nem hazudok, meg is tudom mutatni hol lakok... :D

Kérdeztek, válaszoltam. Nem hazudok, mert miért hazudnék. Semmivel nem lennék előrébb ha névtelenül nagyot mondanék.


Ha anyuka orvos, apuka menő ügyvéd, havi 1 millát simán félrerak egy család.

Így 2-3 év egy lakás.


Hidd el, csak itthon simán 6 számjegyű ember van, aki ezt gond nélkül megteszi.

2021. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem a négyes vagyok másik profilról, de én is ugyanazt tudnám elmondani, mint ő. Akár hiszitek, akár nem, de ilyen is van.
2021. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Elöször pár évig a fizetésem felét lekötöttem a bankban, utána ezt öneröként használva felvettem hitelt 10 évre és vettem egy kisebb lakást.

A 10 év után eladtam, az árából meg újabb hitelböl vettem egy házat.

2021. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

#8

Így van. Bár én rosszul keresek de vannak ilyenek. Ne irigykedjetek. Inkább tanuljatok. Vagy ha buták vagytok mint én, akkor dolgozzatok! Igaz így nem visszük semmire se. De azért ez is mintha lusta is lennék mindamellett hogy tanulatlan is vagyok.

2021. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!