Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyszer így is úgy is...

Ha egyszer így is úgy is meghalunk akkor miért érdekel minket hogy mások mit gondolnak rólunk?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 23:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

Mert mondjuk még élünk. Vagy az nem számít?

Amúgy engem sem különösebben érdekel, de nem azért, mert egyszer úgyis meghalunk, hanem mert nem mások elképzeléseinek akarok megfelelni.

2021. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert halálunk előtt élünk egy ideig és nem mindegy, hogy ezidő alatt hogyan állnak hozzánk az emberek.
2021. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De ök is meghalnak egyszer. Mind meghalunk. Miért kéne hozzájuk igazodnunk? Hogy hogy öltözködhetünk, milyen frizuránk lehet, stb.
2021. szept. 8. 23:30
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
mert az élet alapja az emberi kapcsolatok szövevényes hálója. ha leveszed a szarást bulizást evést ivást öregedést munkát pont olyan mint egy film. nézd meg a mr nobodyt .kva jó mikor mondja a nöje hogy lekéste a kukást az élet szar mert nem éled tul.vagy megöregszel vagy valami miatt hamarabb megkampelsz .és remélhetöleg reinkarnálodsz.a pokol 7 szintje nem tul bizalomgerjesztö.de kezd el szoktatni magad mert hamarosan mindannyian megtrünk a teremtönkhöz.
2021. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom miért de az jutott eszembe (ha tényleg megtörtént) hogy a bibliaiában először isten senki között nem akart különbséget tenni, és ruhát sem akart hogy legyen az emberen, az ember döntse volt amikor fellázadtak isten ellen.


:d egyébként elég demotiváló a kérdés.

2021. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nihilista vagyok. Nem hiszek a túlvilágban. A halál pillanata lesz az utolsó pillanat amikor még gondolkozol.

Nem szidom a vallásokat. Hasznos lehet. Csak nem tudok hinni.

Demotiváló a kérdés? Nem inkább szabaddá tesz? Ha úgy is csak egy esélyed van az életre, akkor nem akarnál megbánás nélkül élni?

2021. szept. 8. 23:42
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
nem megbánás nélkül hanem örökké. na ez a film pont neked való. https://www.youtube.com/watch?v=UPjyw9KeEMo kb 30szor láttam már
2021. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerinted az erkölcs sem létezik?

Azt tapasztaltam hogy az ilyen gátlástalanabb emberek sokkal könnyebben jutnak el bizonyos szintekre mint mások. Sőt viszonylag magas szintre is. Persze a túlzott gátlástalanságnak megvannak a hátrányai is.

2021. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
ahhoz gyomor kell de a vége egy megalomáiás megbomlott elmélyü orbán viktor szerü lény lesz
2021. szept. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szociopata vagy pszichopata. Van saját morális iránytűm ami szerint élem az életemet.

Én amúgy azt vettem észre hogy a győztesek nem játszanak a társadalom szabályai szerint. Ezt az egymásnak keresztbetevést a társadalom tagjai teszik íratlan de nem természetből adódó kitalált szabályokon.

Nem azt mondom hogy szegjetek meg olyan szabályokat ami miatt megüthetitek a bokátokat.

Azt mondom hogy attól még hogy valaki kritizál (mondjuk mert tetoválast akarsz) szarjátok le, csinaljátok meg azt a tetoválást és hordjátok büszkén mert csak egyszer éltek és bánni fogjátok hogy halgattatok rájuk

2021. szept. 9. 00:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!