Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire furcsa, hogy van akit...

Ennyire furcsa, hogy van akit érdekel ez is?

Figyelt kérdés

Ha tehetném legszívesebben boncmesterként dolgoznék. Akárhányszor valamilyen úton-módon feljön a munka téma(mi akarsz lenni ha nagy leszel, mit csinálnál ha nem ezt stb), akkor őszintén megmondom, hogy engem ez érdekelne. Az általános reakció nyilván nem a fhu de menő ötlet, én is kipróbálnám. Az esetek nagy részében furcsa pillantásokat kapok miatta, sugdolóznak meg elmebetegnek hívnak.

Miért ódzkodnak ennyire ettől? Valakinek ezt is meg kell csinálnia. A halál gondolata ennyire rémisztő? A tudat, hogy van aki szándékosan közel szeretne kerülni hozzá?



2021. szept. 10. 20:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Jó meló, én patologian sajnos csak, mint hallgató voltam.

Szép szakma szerintem.

Ha érdekel a halál, akkor foglalkozhatnal a tanatologiaval is. :)

2021. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%

Hát nem tudom ez lenne szerintem az utolsó meló amit csinálnék :D

Szerencse mások vagyunk így nem dől össze a világ.

2021. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még a tanatológiáról, de felkeltette az érdeklődésemet. Remélem vannak könyvek a témában. Nagy élmény lenne egy boncolást megnézni, csak még nem sikerült rájönnöm, hogy kinél kell érdeklődjek az egyetemnél.
2021. szept. 10. 20:25
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Te tényleg beteg vagy...
2021. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Van, akit érdekel, csak épp jóval több van, akit taszít az ilyesmi.

Ez persze ne tántorítson el, csak ne lepődj meg, de ettől a témától tényleg sokan ódzkodnak.

2021. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
van egy szaga az biztos
2021. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Régen a sötét korszakomban én is ezzel sokkoltam a kiváncsiskodó rokonokat :D Akkor komolyan gondoltam, de már rég letettem róla.
2021. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

6: azt a "szagot", simán megszokod. A boncmesteri az OKJ képzés úgy tudom. Én egészségügyi hallgatóként voltam bonctermi anatomian. Nem hiszem, hogy mint random civilt beengednenek, mert azért kegyeleti okokból sem.

Volt olyan paciensem, aki ravatalra sminkelt elhunytakat+boncmester is volt. Szép szakma, én támogatom H tovább menj, mert kevesen vannak sajnos.

2021. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Ez is egy foglalkozás, szeritnem semmi különös nincs benne. Nem él senki örökké, a halál az élet része. Szerintem az nem normális, ha egy ennyire természetes dologtól tart valaki :D
2021. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
7%
Eü. gyakorlaton voltunk boncterembe. Az odafelé vezető úton az egyik csaj elájult, pedig neki volt a legnagyobb a szája.:)
2021. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!