Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Reggel ébredés után ti is...

Reggel ébredés után ti is kinéztek egyből az ablakon, hogy milyen az idő? Most lettem leszólva, hogy furcsa vagyok, mert nem érdekel engem ilyenkor semmi, nemhogy az időjárás.

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kinézni, nem érdekel, milyen az idő odakinn. Most már vagy második hete a redőny is le van engedve, hogy jobb legyen a hőszigetelés. Mielőtt kimegyek az utcára, megnézem, mi van kinn, hogy annak megfelelően öltözzek fel, nekem elég is annyi.
2015. nov. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Kinézek, de nemcsak az idő miatt. Egy helymeghatározásra is szükségem van, ha kábán ébredek. Ugyanis kamionsofőr vagyok, és párszol előfordult már, hogy reggel azt sem tudtam, hol vagyok.
2015. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Kinézhetek, de a redőnyön nem látok át, így mindegy. Megnézem gépen, milyen idő van épp és milyen lesz amúgy, aztán annyi.
2015. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ébredés után a fürdőbe botorkálok ki. Nagyon ritkán figyelem az időjárást, mostanában hűvös van és kész, néha esik, de esernyő mindig van nálam.
2015. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én reggeli után nézek olyankor, nem ki az ablakon. Azt csak indulás előtt. Legfeljebb ha esik és hallom, ahogy kopog, akkor kíváncsi leszek és meg is nézem.
2015. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:
Rossz a redőny,de amúgysem húznám fel. Nem érdekel. Tudom milyen hónap van,ha nem hallom az esőt,ki tudnám következtetni.
2015. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kinézek, de nem pont az időjárás miatt.

Az az első, hogy felhúzom a redőnyt, hogy fény legyen és kinyitom az ablakot, hogy szellőztessek.

2015. nov. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kinézek, pont ott van az ágyammal szemben az ablak, csak ki kell kukucskálnom a sötétítőfüggöny mögül, hogy mi az ábra.
2015. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor nézek ki, ha hallom, hogy esik az eső vagy nagyon fúj a szél, hogy tudjam, mennyire kell felöltöznöm, kell-e sapka, sál, kesztyű vagy elég a kiskabát. Ha nem hallok semmi különöset, akkor csak felöltözök és elindulok itthonról, aztán az utcán derül csak ki, milyen idő van.
2015. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!