Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha te lennél a...

Mit csinálnál, ha te lennél a földön az utolsó férfi/nő?

Figyelt kérdés
Tehát csak ellenkező nemű emberek maradnának rajtad kívül. Írjátok a nemetekek!

2021. szept. 11. 19:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én nem mondom, hogy nincs oka a dolognak, vagy hogy egyik fél hülyébb mint a másik, még csak azt sem, hogy ne lennének kivételek mindkét oldalon akiknek nem ezek az első gondolataik. De mégis csak ez a realitás amiben élünk.
2021. szept. 11. 20:50
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig maradnék életben, mert a nők elintéznének. (F)
2021. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
Megoldanám hogy újra legyenek pasik is a Földön 😇 F
2021. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Metionin ***** válasza:
59%
Félnék, hogy valami agyas engem akar majd felhasználni a fajfenntartásra és szülésre kényszerítenének. Magyarán a legnagyobb rémálmom teljesülne ezzel. Bujkálnék amíg lehet én is fiúnak tettetve magam de ha elkapnának, tuti inkább az öngyilkosságot választanám. Olyan isten nincs még egy disztópiában sem, hogy én szüljek.
2021. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%

Érdemes megnézni a Szexmisszió című remek cseh filmet. Nagyon üdítő hímsoviniszta egyáltalán nem polkorrekt humoros alkotás. Nagyon üdítő ebben a túlzottan polkorrekt, gusztustalan, feminista fekáliatengerben.


Ha viszont kicsit realistább ábrázolást szeretnénk ajánlom Merle Védett férfiak című könyvét. Szépen bemutatja, hogy mind a két nem csak szenved a másik nélkül.

2021. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

Ó és az lemaradt, hogy mind a két remekmű ezt a témát dolgozza fel, férfi szemszögből.


Ha meg a női oldalra vagyunk kíváncsiak elég csak egy Mad Max világot elképzelni, ahol anarchia van.

2021. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

#15


Igen, a Védett férfiakat olvastam, és ajánlom is! Pont a kérdező felvetéséről szól (egy vírus csak a hímneműeket támadja meg, ezért szinte teljesen kihalnak a férfiak).

2021. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre is válaszolva: valaki már leírta jól, egy ilyen helyzet nyilván apokaliptikus állapotokat eredményezne, az lenne a legkisebb probléma, hogy pont velem mi lesz.


Ha az emberiség addigra megoldaná a mesterséges szaporítást, és nem lenne szükség nemekre, akkor meg nyilván vásári látványossággá válnék. Amit persze minden módon igyekeznék elkerülni, tehát próbálnám valahogy titokban tartani, hogy férfi vagyok.

2021. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

élném tovább az életemet ugyanúgy ahogy tegnap tettem.

mivel én férfi vagyok és kislányom van, így ő életben lenne.

minden másra magasról sza rok.

a világvégére is.


persze gondolom ez a nyugalom idővel háborgatva lenne a védett fajjá válásom okán és civilizáció fennmaradása érdekében.

teljes védelemért és totális anyagi jólétért cserébe segítenék.

2021. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg felkötném magam az első fára. Másrészt meg sterilizáltatnám magam és kiplakátolnám az ajtót az orvosi zárójelentésemmel, nehogy valaki bennem lássa a fajfenntartás reményét még csak véletlenül sem.
2021. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!