Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha te lennél a...

Mit csinálnál, ha te lennél a földön az utolsó férfi/nő?

Figyelt kérdés
Tehát csak ellenkező nemű emberek maradnának rajtad kívül. Írjátok a nemetekek!

2021. szept. 11. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Először is nagy gyászba borulnék, mert rengeteg szerettem meghalna.


Amennyire csak lehetne, megpróbálnék ugyanúgy élni, de tartanék tőle, hogy egyes férfiak teljes állatmódba kerülnek át.

26/N

2021. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
36%

Először is kinevezném magam miniszterelnöknek valamelyik jól csengő ország élére. Az összes spermabankot felrobbantanám a világon, majd pedig meghirdetném a "Népesítsük be együtt újra a Földet!" programot.

Azt hiszem ezután csak hátra kéne dőlnöm.

24/f

2021. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
féfiként semmit várnám a napi fejést az emberiség érdekében . nőként nem volna hosszú életű az egyén hacsak pár hősies vénával megáldott féfi egyed nem vedelmezné
2021. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Eltűnnék mindenki szeme elől és egyedül próbálnék boldogulni, csak a bolondok bíznak meg másban. 24/F
2021. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Megpróbálnám túlélni az apokalipszist, hisz a civilizáció rögtön összeomlana a populáció felének az eltünésével. A férfiak eltünése ráadásul még külön földhöz vágná az infrastruktúrát és a termelést, hisz ezeken a területeken túlsúlyban vannak a férfiak. Az erőművek hamar leállnának, elfogynának az alapanyagok, a gyárak nem tudnának működni, a logisztika szintén meghalna, hisz a szállítást is főként férfiak végzik. Gondolom külön figyelem is hárulna rám, hogy vajon miért pont én vagyok az egyetlen férfi, aki megmaradt. Szóval könnyen lehet, hogy nem is tudnám élni az életem úgy, ahogy akarom.


Az újranépesítés poénnak elmegy egyszer, de természetesen nem reális. Gondolom a világon számtalan spermabank létezik, amivel újra lehet népesíteni a bolygót. Egy ember erre úgyse elég, hisz a következő generációnál egyből vérfertőzés lenne belőle.

2021. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Nőként levágnám a hajam és úgy öltöznék, mint a nemileg még nem teljesen érett tini fiúk (3XL kapucnis pulcsi, a gatya kb a térdet súrolja) hogy valamennyire elvegyüljek, felvásárolnék minden szart konzetvtől kezdve zöldségmagokig, majd keresnék egy szimpatikus erdőt ahol leélném a hátralevő életemet.✌️
2021. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Öngyilkos lennék

N

2021. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kérdés elég jól kimutatja a különbséget abban, hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz a nemek. A nők első gondolata, hogy para lenne és veszélyes, a férfiaké meg az, hogy faszaság.
2021. szept. 11. 20:42
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

#8 Szerintem ez jól kimutatja, hogy világszerte az erőszakos bűntettek és nemi erőszak szinte teljes egészét férfiak követik el, nem pedig a nők😅😅

Ha ma este elődöntöd hogy elmész sétálni a városod egyik lelakottabb területére, neked is jobban összeszorul a kis segglyukad, ha egy csapat férfit látsz, mint ha egy csapat nőt. Neeeem?

2021. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Rettegnék. Megpróbálnék elbújni a világ elől. Semmi jogom nem lenne már, a gazdagok szexjátékszernek használnának, és ezen kívül pedig szülhetnék futószalagon, aztán pedig a lányaimat erőszakolnák a továbbiakban.

Pasinak tettetném magam bujkálás közben. Haj le, cici leszorít, gatya kitöm.

2021. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!