Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Könnyen jóba lettetek a párod...

Könnyen jóba lettetek a párod barátaival, mennyi időbe telt, van esély??

Figyelt kérdés

Alapvetően sok barátom van, kedves érdeklődő is vagyok de időre van szükségem. Párom barátaival párszor találkoztam, van akivel még nem és van akivel csak egyszer. Elég keveset beszéltünk, ők se közelednek annyira vagy nem tudom… ha valaki kérdez tőlem bevon akkor nekem is könnyebb. Másrészt tudom, hogy sok érdek kényszer barátság is van a csapatban…amit én ki nem állhatok… Sajnos sokszor úgy érzem nem vagyok senki kedvence pedig szeretnék mindenkivel jóba lenni, csak nálam nem megy egyik percről a másikra…tartalmas őszinte barátságot tudok ki alakítani idővel..


Szerintetek legyek még türelemmel, van akivel 3-4x talalkoztam van akivel 2x van akivel tegnapelott először… tudom ez kevés de van aki már elsőre be tud illeszkedni


Elmesélnétek nektek mennyi idő volt, hogy sikerült stb??



2021. szept. 13. 08:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Legnagyobb gond nálam, hogy elég csendes vagyok főként eleinte, ezét biztos nem vagyok szimpatikus..de szoktam beszélni is csak így eleinte nagyon keveset…
2021. szept. 13. 08:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a párod megadja neked a tiszteletet, akkor nekik is ezt kellene tenni. Az igazi barátok meg érdeklődéssel fordulnak az új barátnő felé, elfogadják.
2021. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 évesen legjobb barátom összejött egy nagyonfura visszahúzódó csajjal... már 6éve jártak, mikor találtunk közös hangot, aztán 4even at a teljes haveri társaság titkon totál bele voltunk zúgva... majd kiköltöztek londonba, ott meg 1 évet húztak aztán szakítottak, mikor hazajöttek nyaralni, nem volt kérdés, azonnal rányomultam, nemsokára 10 éve leszünk házasok és van 2 gyerekünk. :D


Tudom más sztori, de ez van, az emberek változnak, ki tudja, mit hoz a jövő...

2021. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!