Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj, ha kerülöm a nők...

Miért baj, ha kerülöm a nők társaságát?

Figyelt kérdés

Munkatársam hozzám vágta, hogy biztos nőgyülőlő vagyok....


Én nem akarom bántani senkit, nem is ártottam senkinek csak magamnak.


Sose tudtam beszélni lányokkal, barátnőm se volt, és hogy egyáltalán nem beszélek lányokkal elfeledteti ezt a kellemetlen érzést ami elfog velük kapcsán. Ha elkerülhetetlen is, célratörő tőmondatokra szorítkozom.


Szimplán egyszerűbb az életem, hogy nincsenek kínos beszélgetések, felesleges próbálkozások, nem kell alkalmazkodnom senkihez. Egyedül azt bánom hogy így nem lehet gyermekem...


2021. szept. 14. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú de jó lenne ha lenne egy taknyos aki még csak ront a helyzeten :d mert nekem ez a véleményem ha gyerekről van szó.


Szard le őket, élj ahogy neked tetszik.


Viszont nem akarlak megbántani, de annyi f...od legyen azért hogy néha egy keveset beszélj velük.


Nőkkel sem könnyű az élet, de nélkülük is elég nehéz, ezt be kell látnod.


A gyerek témával ráérsz.

2021. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Oké, hogy nem akarsz barátnőt vagy szexpartnert. De az már eléggé sértő lehet, ha egyáltalán nem szólsz hozzá a női kollégáidhoz. Ilyenkor jogosan gondolhatják, hogy esetleg lenézed őket. Attól, hogy dumálsz mindenkivel, attól még nem kell kúrni senkivel. Húszen gondolom a pasikkal se kúrsz,akikkel dumálsz. Vagy tévedek?
2021. szept. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is kerülöm a férfiakat, csak a félreértések voltak belőle régen. Mindig bepróbálkoztak akkor is, ha simán kedves voltam csak. Így, hogy tőmondatokban beszélek, most nem, ha nagyon erőltetik eljátszom, hogy végtelenül unalmas vagyok, mindig visszatértek az időjárásra, vagy hogy miért száradnak a fikusz levelei(a szobanövények eddig még egy pasit sem érdekeltek). Én megértelek. Én sem vagyok férfigyűlölő, de meguntam, hogy úgyis csak a k. rást akarják, viszont felesleges a sok körítés és cécó,meg sokan tényleg annyira gyatrán csinálták, hogy egy életre elment a kedvem, inkább alszok egy jót. Gyereket sose akartam, egy igaz barátságot akartam, de eltettem róla. Talán 60 évesen, ha már fonnyadt lesz a testem, valaki meglátja a lelkemet, addig várok. Mások véleményével nem érdemes foglalkozni, ezzel nem ártunk senkinek.
2021. szept. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Nőként is hasonlóan érzek. Nincs kifejezetten bajom más nőkkel, de kellemetlenül érzem magam, automatikusan elkezdek lemenni ebbe a kényszerkuncorászós cukiskodós álszent stílusba, egyszerűen ezt hozza ki belőlem a helyzet. Nem merek véleményt mondani, nem merek poénkodni, mert érzem, hogy sértődés vagy fintorgás lesz belőle valószínűleg, nem tartom viccesnek a legtöbb nő humorát egyébként sem csak kifeszítem a szám a fejemre, mintha mosolyognék, de egyszerűen csak fárasztó az egész. Nem tudom elengedni magam, megfájdul a fejem attól, hogy tudományos megközelítés helyett idétlen és káros tanácsokat osztogatnak a bőrápolás, életmód, stb területén, de ezt leszámítva nincs is közös témánk nagyon, ezért elunom magam. Kényszert érzek rá, hogy kijavítsak hatalmas baromságokat és mutassak forrásokat, amikkel alátámaszthatom, de ismét attól tartok, hogy csak okoskodónak fogok tűnni és meg fognak sértődni rajta... És ettől még kényelmetlenebbül érzem magam, mert bántja az igazságérzetem. Rengetegen horoszkópbolondok is, amitől fel akarom magam kötni elvből, nagyon sokan nagyon elvakultak, ha például a gyerektéma szóba kerül... Nem akarok veszekedést, ezért inkább elvonulok, de kicsinál néha, hogy ennyire távol állnak a racionalitástól egyes nőcsoportok. Pontosan úgy érzem magam, mint mikor kisgyerekkel kell beszélgetnem, ott is ugyanúgy le vagyok korlátozva...


Kedves idegen, aki esetleg ez tolvasod és nem ismersz magadra! Ha te nem ilyen nő vagy, mint amit leírtam, kérlek, legyünk barátnők, mert egyébként hiányzik egy olyan nő társasága, aki ezt átérzi. :(

2021. szept. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is így vagyok sok esetben nőként. Bár én nem minden férfit zárok ki, csak akiről tudom, hogy mit akarna (és általában ezt az ember érzi).

Köszönni mindenkinek köszönök és ha segít, azt is megköszönöm, de ennyi. Ennél többet ne várjon el senki. Ha te is így teszel, és az alapvető emberi tiszteletet megadod, egy szavuk sem lehet.

2021. szept. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


Egyenest meglepett, mennyire megértő itt mindenki, illetve hogy a másik nemnél is jelen van ez.

2021. szept. 14. 08:29
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én egyaránt kerülöm a férfiak és a nők társaságát, mert nincs kedvem baromságoktòl beszélgetni. Kisebb gondom is nagyobb annál mint 1-2 "fontos" ember panaszkodását hallgassam napi 8 órában. Mert bizonyos ilyenek.
2021. szept. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jó ez neked így, akkor maradj ilyen. Légy velük azonban ugyanolyan, mintha azonos nemű személlyel kommunikálnál, tehát pl.: ne szívasd a nőket.
2021. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én átérzem, én (bármennyire is hihetetlen a nőknek meg az alfáknak) sosem beszéltem nőkkel, maximum ha kérdeztek, de ez nem az én hibám, egyszerűen gyűlöltek a nők világéletemben, undorral, megvetéssel voltak felém, közös témánk sem volt, mégis mit beszéltem volna és melyikkel? A férfiakkal legalább volt közös téma: kocsik, foci, politika, vagy épp pont a nők, de egy nővel miről lehet beszélni, pláne ha még utálnak is?

egyél rá magasról, ettől nem leszek kevesebb ember.

2021. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!