Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichopata vagy nárcisztikus?

Pszichopata vagy nárcisztikus?

Figyelt kérdés

Úgy érzem elvesztettem mellette a maradék önbecsülésem is, már nem dicsér, mint eleinte. Viszont szerinte semmire nem vagyok jó.

Sokszor becsmérli anyukámat, azt mondja ne szóljon bele a dolgainkba. Abba szólt bele nehogy a barátom szülei közelében éljünk, mert annak sosincs jó vége.

Azt mondja nehogy már én döntsem el hogy hova megyünk, és mit csinálunk.

Viszont szokott gondoskodni a beteg családtagjairól, vagyis ezt mutatja.

Azt mondja túl sokat kell rám költeni, szavai között gyakran szerepel a pénz, és a szex.

Szid különböző embereket.

Szerinte jobb ha nem tudom milyen ha felbosszantja nagyon valaki.

A veszekedések után mindig az van, hogy én vagyok a hibás.

Azt mondja miért idegesítem mindig őt, nem egyszer volt már olyan, hogy veszekedés után fájt a szíve, vagy az hogy megcsúszott a lépcsőn. De ezek a veszekedések online történtek.

De azt mindig elmondja hogy szeret.


2021. szept. 14. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább nárcisztikus szerintem. Kerüld amilyen gyorsan csak lehet. Ennek nem lesz jó vége, apának is bunkó, gonosz és förtelmes lenne az ilyen - nem szülnék neki, de még csak nem is randiznék ilyennek.
2021. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte jobb ha nem tudom milyen ha felbosszantja nagyon valaki."


hagyd el. ezzel kb azt vetiti elo, hogy ha annyira 'felbosszantanad", jogosnak erezne, hogy bantalmazzon, megverjen teged akar. nem fog soha megvaltozni, mindig mas lesz a hibas, az o viselkedeseert is.

2021. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Drámakirály 😂 menekülj, amíg tudsz. Ha mindig te vagy a hibás az egy vörös zászló! Az egész, amit leírtál egy fos, nem kapcsolat.
2021. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlít az én kapcsolatomra! Én vagyok mindenér a hibás. Bocsánatot nem kert meg soha! Azt a szot hírből se ismeri. Sőt ezek tényleg el is hiszik magukról h ők sose hibáznak. Az én családomat szapulja, az övé az szent. Ez mind egy kaptafa....menekulj amíg nem késő....kesobb csak rosszabb lesz
2021. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!