Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nárcisztikusok nagyrésze...

A nárcisztikusok nagyrésze ateista?

Figyelt kérdés
Magukat imádják, istenítik, eszükbe nem jutna egy állítólagosan felettük álló lényt szolgálni, ezáltal valószínűleg nem is hisznek benne. Szerintem. De javítsatok ki, ha tévedek.

2021. jan. 1. 07:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Én ateista vagyok, és kicsit nárcisztikus. Nem imádom magamat, de egy elképzelt entitást vagy mesefigurát meg pláne nem vagyok hajlandó. Inkább azt mondanám, hogy büszke vagyok, ezt családi ágon örököltem. Senki előtt nem térdelünk le, még a pápa elött sem.
2021. jan. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy lenne összefügés a két dolog között.

Egy narcisszikus - az első válasz ellenére - ugyanúgy lehet vallásos, mint ateista.

Legtöbbször nem is tudják magukról, hogy azok, vagy ha mégis, maguk előtt is tagadják.

Sokban függ attól, milyen családban nőttek fel.

Több ilyen embert ismerek a közvetlen környezetemben, legtöbbjük tempolmba járó hívő.

2021. jan. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!