Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kotozkodik egy férfi,...

Miért kotozkodik egy férfi, miért szologat be egy nőnek gusztustalanul?

Figyelt kérdés
Akitől berlem az üzletet, folyamatosan, napi szinten a nyakam rá járkál mind reggel. Ezzel nem csak az én életem keseríti meg, hanem a kozmetikusomet is! Volt rá példa, hogy úgy szólított meg.... Múmia.... A kozmetikusok simi kelt ki mivel esküvőre voltam hivatalos! Miért csinálja ezt valaki? Sose voltam el késve a bérleti díjjal se elmaradásom nem volt felé, és le se laktunk az üzletet. N28
2021. szept. 14. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert valószínűleg vissza szeretne élni a helyzetével. Plusz lehet egy kevés extrát is akarna a pénz mellé.
2021. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nincs megelégedve magával és ezt másokra vetíti ki,és vagy nem úgy nevelték.

Próbálj beszélni vele hogy miért csinálja ezt ha meg semmi akkor hagyd rá, őt minősíti és majd visszakapja az élettől

Legyen szép napod és ne hallgass az ilyen kisfiúkra mert ők nem is férfiak

2021. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg egy incel faxXxfej.
2021. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Tuti hogy kis farka van.
2021. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. szept. 14. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:

3 nem kisfiú... 60 év körüli a tulaj akitől berlem!

Köszönöm! :)

2021. szept. 14. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
vannak ilyen szerencsetlenek, attol erzik magukat ferfinak ha fiatal noket hozhatnak kellemetlen helyzetbe. ne foglalkozz vele
2021. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

9. Tudod mindenki magából indul ki először.

Látom rád pont igaz! :)

2021. szept. 15. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!