Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktatok néha elkeseredni...

Nem szoktatok néha elkeseredni a kérdések olvasása közben, hogy mennyi segítségre szoruló ember van?

Figyelt kérdés
Sokan küzdenek magánéleti válsággal, szorongással, sok más problémával. Persze ezzel tisztában van az ember, de mikor itt sorozatban erről olvastam, elgondolkodtam mégis mennyi a segítségre szoruló... :/
2021. szept. 15. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A segítség elérhető, csak nem élnek vele.
2021. szept. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ez tényleg nagyon szomorú. :( Néha megnyugtat, hogy nem csak én vagyok szétcsúszva az életemmel, de valójában inkább ijesztő, hogy milyen felfoghatatlan mennyiségű gond, nehézség, szenvedés van. És hogy milyen elveszettek vagyunk, mi emberek.
2021. szept. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Azért ne felejtsd el, hogy a gyk és a hasonló fórumok torzítanak. Senki nem jön ide kérdést feltenni arról, hogy "nekem miért alakult ilyen szuperül az életem?". :) Itt csak a rosszat, a problémákat látod, mert az generál kiírásokat.
2021. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen egyetértek az 1. válaszolóval. Rengeteg szakember van már manapság, pszichológus, párkapcsolati tanácsadó, lelki segély vonal..stb. És, hányan élnek ezekkel a lehetőségekkel? Nagyon kevesen. Sokszor még az is luxus az embereknek, hogy leüljenek a saját párjukkal őszintén és nyíltan beszélgetni.
2021. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De.

De amikor nagyritkán látni a kérdező megnyilvánulását amikor kap segitséget, vagy amikor privátba rádirnak, és hogy viselkednek, soskzor elgonodlkodok, hogy jó pár ilyen kérdező aki ilyen helyzetben van, vastagon maga tehet erről.

Sok olyannal szembesültem, hogy sirnak a magány miatt, de a normális privát beszélgetéseket meg egy idő után le se szarják és utána sirnak tovább más kérdésekben... Na az ilyenek maguknak okozzák a helyzetüket.

De sok esetben meg tényleg elszomorító, hogy milyen helyzetben vannak az emberek.

2021. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mivel én leginkább az emberek, felnőtt párkapcsolatok topicot olvasom, nem, inkább csak szánom őket.

Az emberek akár a 3. X-hez közel sem értelmesek annyira, hogy felfogják, a maguk életükért ők felelősek, és hogy mindenki olyat szagol, amilyet szakít.

A legtöbb boldogtalanság, sikertelenség hátterében egy használhatatlan személyiség áll.

2021. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább azon szörnyülködök el, mennyi problémás ember van.
2021. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!