Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezeljek ilyen helyzeteket?

Hogy kezeljek ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma reggel történt egy olyan eset hogy egy faszi odajött hozzám(róma nem túl biztató kimézetű csávó) és kért tőlem 200 forintot meg elkezdett magyarázni.

Persze én kis naív beszari adtam neki és elkezdett nekem magyarázni hogy ne járkáljak mert veszélyes alakok vannak.

Meghogy az elöbb neki nem adott valaki meg ellen fordult stb.(szóval tömören, hülyeségeket beszélt)

Na a lényeg hogy ilyen helyzeteket hogyan érdemes kezelni?

Nem vagyok a legtökösebb.

Táskával voltam suliba menet ha azt mondom nincs nálam pénz biztos elkezd problémázni.

16/F



2021. szept. 15. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Gyúrjál az magabiztosságot ad
2021. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ne haragudj csak kártyám van. Azt nyilván nem fogja elvárni, hogy vegyek ki neki pénzt. A dumálásával meg nem kell foglalkozni, menj arrébb, más emberek közé például, de semmiképpen se válaszolgass neki. Vagy a legjobb megoldás, hallgass zenét ha utazol, akkor meg se hallod hogy pofázik, max látod, de nézz el, ne törődj vele. (Amúgy nem róma, hanem roma, de nyugodtan hívd annak ami, cigány)
2021. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Angolul szoktam válaszolni,hogy elnézést nem beszélek magyarul.

Ha nem érti,akkor meg akcentussal mondom,hogy ne peszél magyarat.

2021. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Paprikaspray.
2021. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én múltkor megkaptam hogy "Ott az automata!" :D
2021. szept. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5#🤣

Nekem miután mondtam hogy most nem adok azt mondta a koldus , hogy nem baj majd legközelebb

2021. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, hát nem tudom legközelebb mindenképp másképp cselekszem, köszi
2021. szept. 15. 08:49
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Én megyek tovább és pont lesza... az ilyeneket. Ha meg nyomul, akkor határozottan, hangosan nemet mondok és otthagyom.


32n

2021. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Levegőnek kell nézni.
2021. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!