Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma felhívott egy szám, megadta...

Ma felhívott egy szám, megadtam a lakcímem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma 10 óra magasságában felhívott egy telefonszám, rendes telenor-os volt. A hölgy elmondta édesapám nevét, és azt állította, hogy a Magyar Posta központjában dolgozik, és hogy az Országos Orvosi Centrumból (ami mint kiderült nem létező cég) jött egy levél édesapám részére, de nem jól adták meg a lakcímünket. Megkérdezte, hogy visszaküldje esetleg a feladónak a levelet, vagy adjam meg a címet és feladják részünkre. Naiv voltam, és az utóbbit választottam... elmondta, hogy rendben, 2-3 napon belül kézbesítik, nem kell átvenni, csak bedobják a postaládánkba... később gondolkodtam el jobban, hogy kár volt valószínűleg elmondanom a címet, és nagyon elrontottam.. próbáltam visszahívni, de nem veszi fel a telefont. Most nem tudom mire számítsak, betörőkre, vagy egy csaló cég csomagokat akar majd kézbesíteni esetleg... nem tudom mitévő legyek.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2021. szept. 15. 13:39
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
06204536805 a telefonszám.
2021. szept. 15. 13:39
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg hivd fel a rendorseget, ne a segelyhivot, hanem az orsot. Csak h megprobalj elebe menni a dolgoknak. Ok sztem meg tudjak mondani, h mi celbol johet ilyen hivas.

Plusz kiderithetik kie a szam.

2021. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura. Nem látszik így elsőre, hogy tudna ezzel visszaélni. Viszont az is érthetetlen miért téged hív.
2021. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mástól is kértek lakcímet:

[link]

2021. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket a kommenteket én írtam, hogy más nehogy bedőljön neki, de köszönöm! A többieknek is köszönöm, egyik rendőr szomszédunknak már jeleztem az esetet.
2021. szept. 15. 14:01
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ird mar majd meg legyszi, h mi volt.👍
2021. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Probald masik számról visszahivni
2021. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Édesapám megpróbálta felhívni, de neki se vette fel, szóval szerintem nem is fogja már... mindenképpen jelentkezek, hogyha van fejlemény!
2021. szept. 15. 14:24
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Költöztetek nemrégiben?

Érdekes, h apukád nevére jött a levél, de téged hívnak a postától... honnan tudják a számod?

A telószámot ki kell deríteni kié.

2021. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem költöztünk soha sem.

Én azt se tudom, hogy apa nevét és az én számomat hogyan tudták párosítani... a rendőrség akkor tud segíteni abban, hogy kihez tartozik ez a telefonszám?

2021. szept. 15. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!