Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy +944 es szám már 2x...

Egy +944 es szám már 2x felhívott egyszer a napokban és másik kB 3 hónapja volt. Tudom hogy nem szabad felvenni de ezek mit akarnak vagy mit miért csinálják?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Valószínűleg reklám, vagy el akar adni valamit.

De amíg nem veszed fel nem tudod meg.

2021. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarják hogy visszahívd, és az neked nagyon sokba fog kerülni.
2021. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Vedd fel egyszer, próbáld ki. Én fel szoktam venni, azzal még nem történik semmi. Csak ne hívd vissza. Ez a lényeg.
2021. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vehetnéd fel? Hívásfogadásért neked nem számláznak.

Visszahívasra játszanak, azt nem szabad.

2021. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Léteznek virtuális telefonszámok és SIM-kártyák, így valószínűleg csak valaki szórakozik veled.
2021. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit akar! -Ha nem kívánatos, gyalulod, tiltod, - aztán hadd hívogasson. Szám nélküli hívásokat például én alapból nem is fogadok, - nincs esélye annak, aki ezzel próbálkozik. Külföldi szám nem játszik. Nem hagyományos szolgáltatói azonosító nem játszik. Aki véletlenül átcsúszik ezen a rendszeren, még az sem lehet biztos abban, hogy fog velem kommunikálni. A farönkök ellenszere a bunkóság.
2021. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: sok esetben általában úgy találják meg telefonon az embert, hogy részt vesznek valamilyen nyereményjátékon, leszarják az adatkezelési tájékoztatót, és csodálkoznak, ha 60 biztosító keresi őket 1 óra alatt, aztán meg bunkóznak az ügyintézővel.
2021. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A páromat a napokban valami idegen nyelven makogó barom találta meg magyar számról. -Sejtheted a sorsát. Telefon kinyom, újraindít... A telefonom úgy van beállítva, hogy a külföldi számok alapból ne tudjanak hívni. Egy ideig megtalált egy-két nyereségorientált vállalkozás ügyintézője, - velük annyiban maradtam, hogy nem érdeklődöm a termék iránt, (és ezzel az indoklással semmit nem tud senki kezdeni, mert még csak nem is neveletlen vagy provokatív). Magyarázattal pedig senkinek nem tartozom, tehát az érdeklődést megköszönve kinyomtam a fenébe a telefont, - miután megkértem az illetőt, hogy törölje az adataimat az adatbázisából. De az értetlenek ellen van még számos, kifinomult módszerem, - promócióval mehet nálam mindenki a levesbe. Nincs rendben, hogy az elanyagiasodott, fogyasztói szemléletű társadalomban ilyen tukmálásból kénytelenek megpróbálni megélni emberek, de ez nem változtat azon, hogy ami engem érdekel, annak én utána járok személyesen vagy interneten rákereséssel, - nekem ne próbálja meg senki elmagyarázni, hogy nekem mi a jó, mert ha nem vagyok elégedett valamivel, akkor elkezdem keresni a számomra legjobb megoldást, nem szorulok sem atyáskodásra, sem álságos "együttérzésre", a szélhámosokra pedig a legkevésbé sincs szükségem. Így járt mindenki, aki részese ennek!
2021. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!