Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy férfival....

Megismerkedtem egy férfival. Hobbija, hogy az erdőben sétál.. nem fura ez?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fura, hogy a fák között, akár sötétben is, a porban sétálgat, kikapcsolódásként.
2021. szept. 15. 23:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
61%
😂😂😂
2021. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%
Jót nevettem én is a kérdésen, válaszokon is, de utána eszembe jutott, hogy csak nem tartunk ott, hogy valakinek ez fura lenne... És megfordítottam a dolgot... Mi van, ha a kérdező a férfi és tényleg így akar ismerkedni a jövőben és csak kíváncsi, hogy idegen emberek mennyire bátran mennének el vele? Főleg itt Gyakorin sok a beteg állat, ha belegondoltok. Valaki itt le is lett pontozva amiatt, hogy tanácsot adott, hogy ismeretlennel azért még nagyon ne menjen sétálni, pedig nem mondott hülyeséget. Többször hallani eltűnt lányokról, meg évekre rá pl. erdőben kiásott holttestekről...
2021. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!