Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megismerkedtem egy férfival....

Megismerkedtem egy férfival. Ijesztő, ahogy kommunikál. Találkoztál ilyennel, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy normális ember általában gyorsan beszél, egyszerűen, lazán.


Ő szavanként megáll, mélyen a szemedbe néz, mintha hipnotizálni akarna, monoton, hanglejtés, gesztikuláció nélkül, tagoltan, nagyon-nagyon lassan, néhány fontosabb szót megnyomva, de azt még annál is lassabban..


Rettentő idegesítő.


2020. szept. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ne beszélj többet vele,ha így érzel. Lehet tényleg beteg akár veszélyes. Nem birom az ilyen hideg embereket. Az az érzésem.hogy mindjárt megmártja a kést bennem...
2020. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Idegesítő...de nem vagy a helyében. Nem feltétlenül kell negatívan kezelni. Lehet rajta segíteni mondjuk azzal, hogy meghallgatod, nem hozod magad zavarba főleg azután, miután elolvasod a válaszom.



Én olyan személy vagyok, aki alig beszél az emberek többségével. Sokszor történt, hogy sokáig nem beszéltem és mikor boltba mentem akkor dadogva köszöntem, mivelhogy elszoktam a beszédtől. Vagy máskor mikor beszéltem valakivel, dadogtam és kerestem a szavakat.


Találkoztam olyannal, aki elitta az agyát (félig az utcán lakott és elhanyagolt volt) és egyszer azt mondta, hogy: "naa tudja miről van szó" - ez azután történt, hogy vagy 1,5-2 percig próbálta magyarázGATNI azt a dolgot, de nem sikerült.


Ma pedig találkoztam olyas valakivel, akinek azért esett nehezére a beszéd, mert fogyatékos volt (ő úgy kereste a szavakat, hogy nem rám nézett). Egyébként így könnyebb keresni a szavakat, de az is egy lehetőség, hogy mélyen, hosszasan a szemedbe néz. Gondolkozik, nem találja a megfelelő szavakat. Azt gondolja, hogyha leveszi a szemét rólad, akkor a figyelmet te veszed le róla és talán ott is hagyod.


Röviden tehát az okok, amiket megtapasztaltam:

- Fogyatékos (különféle mértékei vannak ennek - hozzáteszem, hogy van egy ismerősöm, aki enyhén fogyatékos, de teljesen józanul beszél és gondolkozik)

- Alkohol vagy drog tönkre tette az agyát

- Sok ideje alig beszél

2020. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a régi versek felolvasásai jutottak eszembe erről XD Szerencse nekem nincs ilyen ismerősöm de kellemetlen lehet.
2020. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Flagstaff ***** válasza:
65%
Talán siket, vagy nagyothalló. Nem lehet? Mindenesetre fura.
2020. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egy rakàs youtuber is ilyen erzest kelt.

Ahelyett, hogy a bejàtszasokat lathatnàm, még mondjàk hosszant a rizsàt, annyira kin kivàrni hogy ha meglàtom hogy vki kommentel vmit màr ki sem nyitom.


Irto ritka, ha vki lènyegretöröen, erdekesen elöadva, es gyorsan tud kommentelni szöveget.

2020. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Nincs veletlenul erosen leszedalva?

Vagy nem lehet, hogy dadogasbol kigyogyult, ami egy tudatos koncentracio, nagyon nehez?

2020. szept. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha idegesítő, mond meg neki, vagy tényleg tipli. Kérdezd meg, miért így beszél.
2020. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!