Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan higgyek neki?

Hogyan higgyek neki?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja jarok egy ferfival, mikor megismert azt mondta fogyjak. Most meg hogy ne fogyjak... hogy lehet az?

2021. szept. 18. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fogytál azóta, vagy neki így vagy jó kérdezd meg.
2021. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogytam.
2021. szept. 18. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Miért kéne hinni neki? Nem egy sztorit mesélt el neked, hanem felszólított valamire! Később meg annak az ellenkezőjére.


Hol van itt a higyjek vagy ne?

2021. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Hangulatember. Én is belekeveredtem korábban egy elég zavaros, viszonylag hasonló ismeretségbe. Milyen kapcsolatban vagy vele?


Jártok? Szexuális kapcsolatban vagytok? Mert esélyes, hogy nárcisztikus személybe botlottál.


Elég fura ismertetőjelei vannak az ilyesminek. Talán privátban mesélhetek az én történetemről, de a két eset nem biztos, hogy sok hasonlóságot fog mutatni.


Az a lényeg, hogy a nagyon eltérő szociokulturális háttér elég sok bonyodalmat tud okozni és viszonylag nehéz áthidalni a különbözőségeket.

2021. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom az ilyen pasikat, akik folyton grammra pontosan méregetik a nő testét, hajítsd ki, az ilyen teljesen hulye.
2021. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!