Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások azt mondják nagyon...

Mások azt mondják nagyon nagyon jó a hangom, de én viszont úgy ítélem, hogy ritka szar. Most kinek higgyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kinek higgyek, mert szinte akik hallották, azt mondták, hogy nagyon jó, menjek az x-factorba, anyukámat majdnem kirázta a hideg, mert "olyan szépen énekeltem". Ami persze jól esik, de szerintem nagyon szar..

#hang #szép #éneklés #mondjákmások #szerintemszar
2019. máj. 27. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt azt jelenti, hogy fellépőként jó lennél, zsűri tagként meg pocsék. :)
2019. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xD Köszi <3
2019. máj. 27. 20:00
 3/8 A kérdező kommentje:
De viszont azt megmondom, ha valakinek szép a hangja, vagy ilyesmi, csakkkkk hááááááát magamat fikázom le. Állandóan. (:
2019. máj. 27. 20:03
 4/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
Nem osztasz meg velünk egy felvételt, hogy az alapján mi is eldönthessük? :) Nem mintha kételkednék anyukád+a bizonyos "mások" szavában és annyra értenék hozzá, de úgy mégiscsak lenne valamiből kiindulni. Vagy fogadd el a tanácsot, jelentkezz az X-Faktorba és majd ott megmondják. :D
2019. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Válaszoknélkül ***** válasza:
És egyébként kik azok a 'mások'? Kikérhetnéd énektanár véleményét, ha még eddig nem tetted.
2019. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre nem tudubk választ adni anélkül, hogy megosztanál velünk egy hangfelvételt.
2019. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársaim, baratátaim, és annak barátai, családtagok
2019. máj. 27. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy szar a hangod? Esetleg éneklés közben hallod, hogy hamisan énekelsz? Nincsenek meg a megfelelő lejtések? Úgy érzed nincs meg hozzá az adottságod? Vagy mégis miért?

Ha X-faktorba küldenének úgy tűnik nagyon bíznak benned, a családod és a közeli ismerőseid. Vagy szerinted csak elfogultak?

Te döntöd el bízol-e annyira bennük, hogy szerinted megtudnak-e ítélni egy szép hangot vagy sem.

Vagy ha úgy gondolod, hogy a te hallásod jobb, mint az övéké és jobban meg tudod mondani milyennek hangzik a hangod, akkor higgy magadnak.

2019. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!