Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "normalis", hogyha...

Mennyire "normalis", hogyha valaki bakancsokra 40-50 ezret kiad, de minden mast (a farmereken es a fehernemun kivul) turkalobol vesz?

Figyelt kérdés
Marmint h egy bakancs kerul ennyibe. Ezeknek sajat konyvespolcuk van, meg szerinte lelkuk, es simogatni is szokta oket. Minden masbol jo a gagyi, mert h a turiban is ki lehet fogni jo cuccokat. Tenyleg? Kabat, felso, szoknya, unneplo ruha, minden onnan van. Mondjuk ra nem jottem volna, ha nem mondja, mert amugy normalisan oltozik... Csak olyan fura.
2021. ápr. 8. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért neki ez a fontos. Mánia. Fétis. Fene tudja. Amúgy a Solovair, meg a Grinders modellek között húzósabbak is vannak, nem beszélve a New Rock brutális darabjairól...:D
2021. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"meg szerinte lelkuk, es simogatni is szokta oket"

Szerintem csak ez a része fura, abban teljesen igaza van, hogy turikból teljesen jó ruhákat ki lehet fogni, sőt sokszor jobbakat is, mint pl egy fast-fashion boltban lehet.

Mindenki eldöntheti maga, hogy neki mi éri meg és mi nem, más meg táskákra költ sokat vagy épp számítógépre, TVre míg a lakása többi része leértékelt IKEA részlegről van. Én plparfümre kiadok 25e-t, míg ruhákat hozzá hasonlóan turkálóban veszek, kajákból, cigiből stb sem épp luxust veszek.


Amúgy ha szabad kérdezni goth stílusú az illető ugye? :)

2021. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Semennyire nem goth. Meg nem mondom milyen stilus, neha termeszetes barna, neha tobb fele szinu ombre haj, a tulmeretezett karpatias pulcsiktol a viragos nyari szoknyakig minden.
2021. ápr. 8. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

#3


Csak azért tippeltem, mert goth haverjai kb fél karjukat és elsőszülött gyermekeiket odaadnák egy Killstar bakancsért.


Így leírás alapján amúgy végképp hasonlóak vagyunk a barátoddal. :)


De lényeg a lényeg, hogy mindenkinek van valami hobbija, az övé úgy néz ki a bakancs gyűjtés.

2021. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Cipőre simán kiadok több tízezret, mert az a kényelmemet szolgálja, és valószínűleg nem egy szezont fogom hordani, hanem jó eséllyel 3-4 évet. Ruháim nagy részét én is turkálóban veszem, mert egyrészt ugye környezetvédelem, másrészt pedig a ruha nálam fogyóeszköz. Kiszakad, kinyúlik, lehet kidobni. A fast fashion márkáknak már nem olyan a minősége, mint 10-15 éve, amikor egy inget a h&m-ből öt évig, egy new yorkeres farmert meg 6-7 évig hordtam. Olcsó, tömeggyártott cucc az összes, gagyi anyagból. Inkább a turkáló. Ott még találok is címkés, sokszor új darabokat.
2021. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is a cipőkkel (bakancs, túracipő) vagyok így. Bár általában ezeket a cipőket leértékelve veszem. Kényelmes, strapabíró cipő és bakancs kell, mivel rengeteget sétálok, túrázunk. Egy ismerősöm meg különleges parfümökért fizet embertelennek tűnő árakat miközben mondta, hogy már egy éve kéne új melltartót vennie.

Amúgy ismerősi körben olyan ember szólt be ezért, aki egy hétvég buli alatt simán elvert 30-40ezret.

2021. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyum tanította mindig, ha tehetem cipőn ágyon(matrac) sose spóroljak. Bár én nem bálványozom a lábbelijeim. Egyébként én is szeretem emellett a turis, olcsó cuccokat.
2021. ápr. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes spórolni a cipőn.
2021. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendes, jó cipőt szinte lehetetlenség használtan kapni. Én megértem a barátodat.
2021. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
szerintem teljesen érthető, a jó cipők (főleg az alternatív, platformos verziók) gyakran rengetegbe kerülnek, míg turikban szinte bármilyen ruhadarabot meg lehet találni nagyon jó áron
2021. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!