Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen elszállt a fiatalságom?

26 évesen elszállt a fiatalságom?

Figyelt kérdés
Bulizás,haverok teljesen kimaradt az életemből, igazi jó fiú vagyok

2021. szept. 19. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen a köv 26-ot töltsd azzal, hogy ezen gondolkodol :D
2021. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Igen, tekintve azt is, hogy valaki múltkor azt írta itt, hogy aki 25+ az már középkorú 😂 szóval vége a jó világnak tata.

De amúgy csak viccelek, dehogy szállt el. Bulizni, jól érezni magad akár 50 60 évesen is lehet, barátokkal.

2021. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
igen, és? Ideje volna felnőni.
2021. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem nem szállt el. Viszont kellene találnod egy olyan partnert vagy olyan társaságot akikkel tényleg jól érzed magad, aki/akik kimozdítanak.
2021. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nem mindenki bulizós, léteznek introvertált emberek akik nem érzik jól magukat ilyen helyzetekben, nincs ezzel semmi baj.
2021. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De nehéz
2021. szept. 19. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:
ha nem változtatsz, örökké ezt fogod gondolni. Ha igen, akkor viszont 30 évesen már boldog leszel, hogy milyen fiatalon kezdtél normális életet.
2021. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok de néha igenis ki kell mozdulni. Én is úgy éreztem hogy semmit sem láttam semmit sem tapasztaltam amikor sokat voltam otthon. A léleknek is egyszerűen kell a fel frissülés.

Nem kell nagy tömegbe menni ha nem akarsz csak mégse otthon lenni mindig. Utazás nagyon jó erre. Sőt! Nagyon jó utazni. Városokat, tengert, akármit nézzél ki és menj el. Ha egyedül nem unatkozol. Én személy szerint nagyon unatkozok egyedül ezért nem járok egyedül, de van aki simán eljár egyedül is.

Viszont ha bulizni akarsz ahoz társaság kell. De nem muszály, csak ha ha akarsz. Ha nem akarsz akkor ne menj. Elkésve nem vagy viszont szórakozóhelyek nem igazán vannak 30 felettieknek vidéken (nem mondtad hol laksz) .

4-es vagyok.

2021. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Túl sokat használod a "kell" szót :D ha egyszer nem érzem jól magam buliban vagy tömegben akkor nem fogom magamra erőltetni.
2021. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Figy nekem barátikörömben 30 felett is simán buliznak emberek fesztiválokon tolják, szóval ezek a te döntéseid. De kényelmesebb úgy felfogni, hogy már nincs visszút te semmit nem tehetsz csak sirarthatod az életed.
2021. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!