Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogyan büntette magát?

Ki hogyan büntette magát?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor olyat tettetek, ami miatt bűntudatotok volt, és úgy éreztétek, hogy büntetést érdemeltek. (pl.Önkéntes munka egy szervezetnél, hosszú túra ami bőven kívül van a konforzónádon, fájdalmas edzésterv, szigorú diéta, fizikai fájdalom okozása, kellemetlen extra munka bevállalása, társasági élet önkéntes mellőzése pár hétre, kedvenc tárgy elajándékozása stb). Megköszönöm ha írtok kort és nemet.

2021. szept. 20. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel, ha valami hülyeséget csináltam ami amúgy törvényi büntetést nem vonz maga után, csak lelkiismeret furdalásom van, akkor attól nem lesz jobb és vissza fordítható mert büntetem magam.

23/L

2021. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

40 ev munka egy gyárban


38 F

2021. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beteges túlevés, majd önhánytatás, szigorú ételmegvonás. Az oka szomorú és fájdalmas. Ma már nem csinálom, meggyógyultam.
2021. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban körömrágással.
2021. szept. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anorexia, bulimia... "szép" időszakom volt akkoriban.
2021. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!