Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már valaki abban a...

Volt már valaki abban a helyzetben, hogy elterjedt róla, hogy követ vagy zaklat valakit?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyenkor tenni? Ha akárhogy magyarázod az illetőnek, hogy erről szó sem volt, csak beleképzeli, de nem hisz neked? Vannak olyan emberek, akik jobban ismernek, és a te oldaladon állnak, de a többi...

2018. márc. 25. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Rágalmazásért ők fognak felelni ebben az esetben.
2018. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazsag olyan dolog, hogy eleg, ha az erintett felek tudjak, hogy mi tortent, vagy mi nem tortent, nem kell a kornyezetet bevonni az ilyen helyzetekbe. Velem meg nem tortent ilyen, viszont olyan mar volt, hogy engem figyeltek. Nem esett jol, de megprobaltam az illeto fejevel gondolkodni, hogy miert csinalhatta. Bizalomhiany jatszhatott szerepet ebben.
2018. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!