Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem feszélyez más...

Titeket nem feszélyez más emberek előtt enni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha éhes vagyok, akkor felőlem nézhetnek is közben, nem érdekel.
2021. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

De, nagyon is! Ezért legtöbbször főleg vendégségben ha kínálnak, inkább azt mondom hogy köszönöm de már ettem!


De alapból a vendégségeket is próbálom kerülni! 😂

2021. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon nagyon zavart. Ma már nem érdekel.
2021. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem és le lehet pontozni, de szerintem nem normális dolog, ha valakit ez normál körülmények között feszélyez.
2021. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha nagyon extrém a helyzet, mondjuk nagy társaságban egyedül eszem és mindenki engem bámul, akkor az zavar. De amúgy nem.
2021. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Zavar. Régen kövér voltam, és mindegy, mit ettem, beszóltak. Ha egészségtelent, miért csodálkozok, hogy kövér vagyok (nem csodálkoztam), ha egészségeset, akkor meg mit hiszek, lefogyok a salátától? (lefogytam).


Annyira belém égtek ezek, hogy egy rágót nem teszek a számba nyilvánosan.

2021. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszként nagyon zavart, leginkább azért, mert gyerekkoromtól dagi vagyok, és mindig azt éreztem, hogy mindenki azt nézi, mikor mit eszem, ha bekaptam pár falatot biztos egész nap zabálok stb.

30 múltam, még mindig dagi vagyok, de megtanultam leszarni, hogy ki mit gondol, most már merek jóízűen enni. :D

2021. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban nagyjából harmadikig voltam menzás, utána én kértem hogy ne legyek az, mert már akkor nehezemre esett mások előtt enni. utána felüdülés volt hogy mindenki a menzán van, én meg egyedül a terembe nyugodtan megtudtam enni a csomagolt szenyámat! :D


Később már egyáltalán nem is lettem menzás.


Meg az ilyen hamburgerezőkben is ha vettem valamit azt mindig elvitelre. Az számomra teljesen felfoghatatlan hogy hogy lehet ott leülni és másokkal együtt megenni.. :D


Ha valahova vendégségbe kell mennem, ott sem fogadok el semmit, ha nagyon értetlenek akkor inkább eljövök. (Volt már rá példa)


Otthon is mindig elvonulva a szobámba ettem, soha nem az asztalnál, (kivéve ha egyedül ültem ott)


Vagyis számomra az evés nagyon intim tevékenység.


És az hogy Szociális fóbiás vagyok még rátesz egy lapáttal.

2021. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Engem is feszélyez. Van némi szociális fóbiás beütésem:) remeg a kezemben a kanál, ha néznek:) a korral ez hálaisten egyre jobb.

De pl közönség előtt nem tudnék előadni most sem.

2021. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem, egyedül szqrni és maszturbálni nem tudok mások előtt, enni minden további nélkül...
2021. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!