Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen egy házasság?

Tényleg ilyen egy házasság?

Figyelt kérdés

[link]


Olvastam ezt a cikket és megdöbbentem, tényleg ilyen megterhelő családos házas embernek lenni, vagy ki van sarkitva kicsit a dolog? Mi a véleményetek?



2021. szept. 22. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


0. Vannak ilyen családok is

1. Nyilván minden családba vannak viták, nézeteltérések, de jobb helyeken nem ezek határozzák meg a mindennapokat.

2. Az ember olyan, hogy mindig megpróbálja a saját hekyzetét fényezni kicsit. Az illetőnek 38 éves korára még egy párkapcsolat sem jött össze. Hát egyszerűbb meggyőzni magát, hogy nem is akarta.

2021. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Minden embernek vannak problémái. Ha nem a férje meg a gyereke miatt, akkor más miatt.

Szerintem ez nem házasság kérdése, hanem embertípusé. Aki panaszkodik mindenre, az akkor is ezt teszi ha van családja, meg ha nincs.

2021. szept. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Azt mondjuk nem értem, miért szidják a kormányt hiszen alájuk tesz mindent csak mert dugtak...

A Szent Tschaládosok nyígnak mindig a leghangosabban mert ők érnek rá a legjobban, mi, melósok, akik őket tartjuk, örülünk ha luk van a sggünkön.

2021. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
A cikkben csak az együttélés árnyoldalait festették le, amik valóban léteznek, létezhetnek egy-egy kapcsolatban. Ugyanez a kapcsolat azonban az árnyoldalak mellett sokkal nagyobb építő erővel bír, sokkal több pluszt tartalmaz, mint negatívumot.
2021. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden család más, persze könnyű ráhúzni mind re valamit 1x láttam hogy így volt alapon.
2021. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is.
2021. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cikk nyersen azt akarja közölni, hogy a házasság maga a pokol, pedig ez igazából attól függ, hogy az ember mit tesz azért, hogy a házassága, a családja rendben legyen. Veszekedhetek egész nap a férjemmel, a gyerekekkel, vagy akár le is ülhetünk szépen megbeszélni a problémákat. Ha azt látom, hogy valaki stresszes a családban, akkor igyekszem boldoggá tenni, felvidítani. Ha így nem oldódnak meg a problémák, akkor tudni kell megálljt parancsolni, és másképp változtatni a dolgokon. Igaz, ez akár lehet a válás is, de ha mindenki ideges, nyugtalan, attól semmi nem fog jobb lenni.
2021. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos igen,nagyjából így van,ahogy a cikkben is írják. Nagyon ki kell fogni egy olyan férjet,akivel egy hullámhosszon vagy mind a gyermeknevelés,mind a konfliktuskezelés terén is. Számomra ez már a sci-fi kategória.Plusz ne felejtsük el,egy gyerek születése a legerősebb házasságot is megingathatja,pláne a kevésbé erőset.
2021. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!