Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kétes jövőkép. Mit tegyek ha...

Kétes jövőkép. Mit tegyek ha nem tudok ismerkedni emberekkel, ezért sosem leszek anya? Illetve úgy érzem, hogy sosem leszek képes jó, önálló életre és nem lesz jó munkám?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Nem hiszem, hogy valaha anya leszek. Nem tudok ismerkedni, életemben nem volt még 1 kapcsolatom. Férfi kezét sem fogtam meg.

A másik meg ami még aggaszt a jövőmmel kapcs, hogy a tanulással is hadilábon állok. 2022 tavaszán fogok csak érettségizni, mert elszúrtam a tini éveimet a hülyeségre. Azt sem tudom mit kezdjek az életemmel. Nem érdekel semmi, illetve ami érdekel, oda már késő elkezdeni tanulni...


2021. szept. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A valóságérzékelésed hibás. Rosszul működik, ha 20 évesen későnek találod a dolgot. Szerintem csak kifogásokat keresel, hogy semmilyen erőfeszítést ne kelljen tenned.
2021. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rosszul érted...

Fogok kezdeni valamit magammal.

Csak teljesen el vagyok kenődve, hogy ha végig tanultam volna a gimit, valószínűleg már egyetemista lennék.

Most meg estire járok 20 éves fejjel és idén kaptam csak észbe, hogy tanulni kéne...

2021. szept. 22. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

22 évesen érettségizel, aztán keresel vm fősulit, egyetemet ami érdekel. Valaki 30 évesen iratkozik be. Elég fiatalka vagy még ilyen depis gondolatokhoz. Aztán mi van, ha még nem volt pasid? Nekem se volt. Most meg férjnél vagyok.

33N

2021. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első lépést megtetted: a problémát felismerted.

Tanulj meg ismerkedni! :)


Az egyetem nem mindenkinek való. Ha csak anyagi szempontból keresel vigaszt, mert úgy látod, nem fog összejönni az az élet, amit igazán szeretnél akkor szerintem ne is kezdj bele.


Nem kell rágörcsölni a gyerek témára! Nézd meg, hány embernek sikerült már! Nem mindenki úgy születik, hogy egyből tud ismerkedni, viszont tanulható. Tegyél érte, hogy megtaláld a hozzád illőt, aki partner lesz a gyerekcsinálásban és -nevelésben egyaránt!

Az jobb lenne, ha olyasvalakivel összejöttél volna, aki nem akar gyereket és csak úgy elröppent volna üresen 6-10 év a kapcsolattal? Akkor hol tartanál most?


Nem vagy elkésve semmivel, de ha változást akarsz, akkor...

Olvass, tanulj másoktól, gyakorold a tanultakat, fejlődj benne!

NAGYON FONTOS a felismerés képessége: Tudd, hogy kinek a tanácsát érdemes megfogadni, kire érdemes hallgatni!


Hajrá, minden téren drukkolok neked!

2022. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Azóta változott valami ?

ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!